Rysice – Asterix Avo | 3:1 (koniec) |
BKS – Chemik | 1:3 (koniec) |
Exact – Czarni | 2:3 (koniec) |
Akademia – Radomka | 2:3 (koniec) |
finał
Exact Systems Hemarpol
|
2 |
25 | 25 | 23 | 13 | 10 | ||
Enea Czarni Radom
|
3 |
17 | 19 | 25 | 25 | 15 |
Koniec meczu
(18:18:10)
|
||
10:15
|
błąd serwisowy Norwida
|
|
10:14
|
przedziera się Dulski punkt dla Norwida
|
|
9:14
|
as serwisowy B. Hofera
|
|
9:13
|
na pojedynczym bloku kończy N. Meljanac
|
|
9:12
|
autowy atak Serbskiego atakującego Radomia
|
|
8:12
|
blok aut Dulski
|
|
Zarejestruj się i zyskaj zakład bez ryzyka 500 PLN! Go+BET
|
||
7:12
|
żabka w środek boiska w wykonaniu B. Hofera
|
|
7:11
|
blok aut piłkę wybija B. Janus
|
|
6:11
|
świetna reakcja środkowego M. Ostrowskiego
|
|
6:10
|
Dulski zablokowany przez Radomian
|
|
6:9
|
do skosu atakuje B. Hofer
|
|
6:8
|
atak w aut atakującego Radomia
|
|
5:8
|
w odpowiedzi norwid również atakuje ze środka
|
|
4:8
|
i mocnym atakiem kończy B. Hofer
|
|
4:7
|
atak do ciasnego skosu Dulskiego
|
|
3:7
|
kończy atak z drugiej lini N. Meljanac
|
|
3:6
|
pewny atak Haina
|
|
2:6
|
myli się w polu serwisowym B. Janus
|
Czas meczu: 1:59 5. set: 0:17 |
|||
Exact | Czarni | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
10 | 95 | 98 | 15 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 5 | 5 | 5 |
Piłki setowe | |||
0 | 3 | 5 | 2 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 2 | 2 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 6 | 6 | 2 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
2 / 10 20 % |
29 / 94 31 % |
33 / 99 33 % |
7 / 15 47 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
8 / 15 53 % |
66 / 99 67 % |
65 / 94 69 % |
8 / 10 80 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Exact Systems Hemarpol:
Byron Keturakis, Oskar Espeland, Mateusz Borkowski, Bartosz Schmidt, Kaleb Jenness, Łukasz Rymarski, Aymen Bouguerra, Damian Kogut, Bartłomiej Janus, Rafał Sobański, Tomasz Kowalski, Dawid Dulski, Piotr Hain L:Marcin Jaskuła, Sho Takahashi
Zmiany:
Trener: Leszek Hudziak
Enea Czarni Radom: Michał Ostrowski, Brodie Hofer, Wojciech Kraj, Rafał Buszek, Vuk Todorovic, Mateusz Biernat, Konrad Formela, Tomasz Piotrowski, Nikola Meljanac, Bartosz Gomułka, Wiktor Rajsner, Mateusz Kufka, Przemysław Smoliński, Igor Gniecki L:Maciej Nowowsiak, Dominik Teklak
Zmiany:
Trener: Paweł Woicki
Zmiany:
Trener: Leszek Hudziak
Enea Czarni Radom: Michał Ostrowski, Brodie Hofer, Wojciech Kraj, Rafał Buszek, Vuk Todorovic, Mateusz Biernat, Konrad Formela, Tomasz Piotrowski, Nikola Meljanac, Bartosz Gomułka, Wiktor Rajsner, Mateusz Kufka, Przemysław Smoliński, Igor Gniecki L:Maciej Nowowsiak, Dominik Teklak
Zmiany:
Trener: Paweł Woicki
Sędziowie: Sędzia pierwszy: Szymon Pindral Sędzia drugi: Maciej Twardowski Komisarz: Bogna Kanicka
Widownia:
Adam Zajączkowski