Asterix Avo Beveren
1
23 16 25 18
Czwartek 07.12.2023, 18:00 • RCSW Podpromie, Rzeszów • Liga Mistrzyń • Grupa D

Więcej akcji wykończyły w tym pojedynku Belgijki, którym należy się duży szacunek za postawę, zaangażowanie i walkę w każdej odsłonie meczu. Jednak w grze blokiem i zagrywką przeważała drużyna Rysic. Na pewno rażące po stronie rzeszowianek były błędy, które trzeba w rywalizacji ze znacznie lepszymi zespołami wyeliminować. PGE Rysice Rzeszów po tym zwycięstwie umocniły się na pozycji wicelidera tabeli grupy D siatkarskiej Ligi Mistrzyń sezonu 2023/2024 i z optymizmem mogą patrzeć w przyszłość. Na dziś to już koniec siatkarskich wrażeń. Dziękujemy Państwu bardzo za wspólne przeżywanie emocji i razem spędzon yczas. Zachęcamy też do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę spokojnego wieczoru i do usłyszenia! (20:11:08)

Najlepszą zawodniczką meczu MVP zostaje wybrana gruzińska przyjmująca drużyny PGE Rysice Rzeszów Ann Kalandadze, która w tym starciu kontynuowała swoją dobrą passę meczów jeśli chodzi o jej występ!

Koniec meczu

25:18
    Kapitalnie powalczyła na siatce Ann Kalandadze i Gruzinka punktuje dając PGE Rysicom Rzeszów wygraną 25:18 w secie czwartym i 3:1 w całej rywalizacji przeciwko belgijskiej drużynie Asterix Avo Beveren!

24:18
    Kolumbijka Coneo po szybszym rozegraniu otrzymuje piłkę i atakuje bardzo precyzyjnie na miarę piłek meczowych dla ekipy z Rzeszowa!

23:18
    Wykorzystana dziura w bloku PGE Rysic i punktują przyjezdne.

23:17
    Celnie uderza na środku Anna Obiała. Pewnie kroczą ku wygranej gospodynie.

22:17
    W końcu punktuje na korzyść gospodyń Amanda Coneo. Ważna piłka skończona przez Kolumbijkę.

21:17
    Znów oddają łatwy punkt dla rywalek rzeszowianki.

21:16
    Myli się po ciasnym skosie Czeszka Gabriela Orvošová, która przestrzeliła piłkę w aut.

21:15
    Dekoncentracja ekipy z Rzeszowa na siatce, co skrzętnie wykorzystują rywalki, które chcą jeszcze pracować nad odrobieniem dużych strat.

21:14
    Rozbita w defensywie Holenderka Vos po mocnym serwisie świeżo wprowadzonej na parkiet Hiszpanki Julii De Paula!

20:14
    Nieudanie kieruje zagrywkę także Jasmine Debout w ekipie belgijskiej.

19:14
    Psuje serwis Gruzinka Ann Kalandadze.

19:13
    Odskakują coraz to bardziej gospodynie tym wynikiem.

18:13
    Wciska piłkę pomiędzy blok a siatkę na stronie rywalek. Dobra próba Ann Kalandadze z drugiej linii.

17:13
    Druga przerwa na żądanie szkoleniowca ekipy Asterix Avo Beveren Krisa Vansnica w secie czwartym tej rywalizacji.

17:13
    Powoli im bliżej końca tym bardziej rozpracowują rywalki gospodynie, ale należy zachować "chłodną głowę" do końca tego pojedynku po stronie Rysic.