Asterix Avo Beveren
1
23 16 25 18
Czwartek 07.12.2023, 18:00 • RCSW Podpromie, Rzeszów • Liga Mistrzyń • Grupa D

Najlepszą zawodniczką meczu MVP zostaje wybrana gruzińska przyjmująca drużyny PGE Rysice Rzeszów Ann Kalandadze, która w tym starciu kontynuowała swoją dobrą passę meczów jeśli chodzi o jej występ!

25:18
    Kapitalnie powalczyła na siatce Ann Kalandadze i Gruzinka punktuje dając PGE Rysicom Rzeszów wygraną 25:18 w secie czwartym i 3:1 w całej rywalizacji przeciwko belgijskiej drużynie Asterix Avo Beveren!

24:18
    Kolumbijka Coneo po szybszym rozegraniu otrzymuje piłkę i atakuje bardzo precyzyjnie na miarę piłek meczowych dla ekipy z Rzeszowa!

21:14
    Rozbita w defensywie Holenderka Vos po mocnym serwisie świeżo wprowadzonej na parkiet Hiszpanki Julii De Paula!

6:7
    Bezpośrednio zagrywką punktują za to gospodynie, a dokładnie Magdalena Jurczyk!

3:6
    Trafia zagrywką kapitan drużyny gości Manon Stragier. Rozbite w obronie Rysice!

23:25
    Holenderka Iris Vos na lewym skrzydle trafia po skosie w parkiet i daje wygraną w secie trzecim swojej ekipie ta zawodniczka. Mamy 25:23 i nieco zaskakująco nawiązują kontakt z rywalkami siatkarki Asterix Avo Beveren, bo jest już tylko 2:1 dla polskiej drużyny!

23:24
    Pierwsza w tym pojedynku piłka setowa dla zespołu z Beveren po mocnym wstrzelniu piłki na prawej flacne w boisko!

0:4
    Asa dołożyła jeszcze teraz ekipa przyjezdna. Dobre wejście w tego seta notują Belgijki!

25:16
    Wciska się na kiwce z lewej strony siatki myląc rywalki Gruzinka Ann Kalandadze i 25:16 rozbijają rzeszowianki w partii drugiej ekipę z Belgii. Daje to im spokój i pewne prowadzenie 2:0 w całym starciu!

24:15
    Rozbite zagrywką Coneo zawodniczki z Beveren i mamy serię piłek setowych dla rzeszowskiego zespołu!

21:14
    Zaliczony as serwisowy na koncie Gabrieli Orvošovej!

11:9
    Trafia serwisem środkowa PGE Rysic Rzeszów Anna Obiała!

25:23
    Wszystko odpowiednio zagrało po stronie gospodyń w końcówce tego seta i serwisem punktuje na jego zakończenie Kolumbijka Amanda Coneo. Z problemami, ale zwyciężca 25:23 w pierwszej partii tej rywalizacji drużyna PGE Rysic Rzeszów z belgijskim Asterixem Avo Beveren!

24:23
    Plasuje miękko i technicznie obok bloku w wolne pole piłkę Gabriela Orvošová i budzą się w porę rzeszowianki w tej odsłonie doprowadzając do piłki setowej!

10:11
    I Manon Stragier punktuje dla odmiany serwisem. Dobra próba kapitan Asterixa, a w obronie nie poradziły sobie gospodynie!