Termalica – Arka 2:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
2:1 (1:1)
Arka Gdynia
Poniedziałek 11.12.2023, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • 18. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:55:37)

Posiadanie piłki: 50% : 50%.
    Strzały na bramkę: 5:3.
    Strzały niecelne: 10:8.
    Rzuty rożne: 5:4.
    Spalone: 1:5.
    Faule: 16:14.

Uderzenie Adama Radwańskiego po przerwie zapewniło Bruk-Betowi Termalice Nieciecza zwycięstwo 2:1 z Arką Gdynia. Pomarańczowi nie pozwalali na częste zagrażanie bramce Tomasza Loski po odzyskaniu prowadzenia.

90+5

90+3
    Poradził sobie z wyłapaniem piłki po dośrodkowaniu Tomasz Loska.

90+2
    Jeszcze możliwość doprowadzenia do remisu z rzutu rożnego.

90+1
    Przysnęli po dośrodkowaniu gospodarze i Wiktor Biedrzycki musiał interweniować w bardzo skomplikowanych okolicznościach po uderzeniu Kasjana Lipkowskiego.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

88
    Brakuje dokładności gdynianom, przez co coraz mniej brakuje Bruk-Betowi Termalice Nieciecza do odniesienia zwycięstwa.

87
    Kompletnie nieudane dośrodkowanie z prawej strony boiska.

86
    Po dośrodkowaniu gwizdek sędziego Bartosza Frankowskiego, który dostrzegł przewinienie atakującego zawodnika Arki Gdynia.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu w drugiej połowie.

84
    Gospodarzom nie spieszy się z wykonaniem rzutu rożnego.

83
    Andrzej Trubeha napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

82
    Paweł Lenarcik naprawił własny błąd w wyprowadzeniu futbolówki. Nie dał się pokonać uderzeniem Andrzeja Trubehy, który jeszcze utrzymuje przyjezdnych na powierzchni w meczu!

81
    Piłka wykopnięta mocno na uwolnienie.
    Bruk-Bet niezmiennie na prowadzeniu

79
    Andrzej Trubeha pomógł swoim kompanom w rozprawieniu się z dośrodkowaniem. Gospodarzem nie zorganizowali się do przeprowadzenia kontrataku z powodu błędu Andrija Dombrowskyja.

78
    Piłka ponownie w posiadaniu zawodników Arki Gdynia, którzy szukają dla siebie miejsca za pomocą ataku pozycyjnego.

77
    Podniosła się wrzawa na trybunach, ale gospodarzom nie udało się wepchnąć piłki do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

72
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia:
    z boiska schodzi Borecki, na boisku pojawia się Wilczyński.

72
    z boiska schodzi Skóra, na boisku pojawia się Lipkowski.

72
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Wacławek, na boisku pojawia się Wolski.

71
    Paweł Lenarcik wymownie zaprosił swoich kompanów z zespołu do rozgrywania futbolówki.

70
    Pudło po uderzeniu z dystansu Macieja Ambrosiewicza.

69
    Kacper Skóra przeskoczył Bruno Wacławka po dośrodkowaniu i strzelił nieznacznie niecelnie po dośrodkowaniu.

68
    Arka Gdynia musi się przebudzić, ponieważ w ostatnich minutach nie stwarzała sytuacji podbramkowych niebezpiecznych dla Tomasza Loski.

67
    Kompletnie nieudana próba pokonania Pawła Lenarcika strzałem głową przez Andrzeja Trubehę.

66
    Roszada spowodowana urazem głowy podstawowego napastnika.

65
    z boiska schodzi Branecki, na boisku pojawia się Jakubik.

64
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem.

63
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza próbuje rozsądniej zarządzać swoim prowadzeniem. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego pojawili się ponownie na połowie lidera.

61
    Ponad godzina rywalizacji za pierwszoligowcami.

59
    Ponownie muszą gonić przyjezdni.

58
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki ADAM RADWAŃSKI.

Roszady wyszły na dobre gospodarzom i w 58. minucie strzelili gola na 2:1. Po okresie chaosu Bruk-Bet zaskoczył Arkę szybkim atakiem. Podanie prostopadłe trafiło do Adama Radwańskiego, za którym nie nadążył Michał Marcjanik. Gracz z Niecieczy wtargnął w pole karne i pokonał Pawła Lenarcika mocnym uderzeniem z lewej stopy.

58
    Korner bez zagrożenia dla zespołu Mariusza Lewandowskiego.

57
    Interweniował obrońca Bruk-Betu Termaliki Nieciecza i drużyna Wojciecha Łobodzińskiego musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

55
    Arka Gdynia przystąpiła do rozegrania pozycyjnego, a po stracie piłki musiała hamować kontrę Kacpra Karaska.

55
    Dogranie z rzutu rożnego do ustawionego przed linią pola karnego Kacpra Karaska. Jego uderzenie było zdecydowanie przesadzone i niedokładne.

53
    Nieudane akcje po obu stronach boiska, brakuje dokładności zawodnikom zespołów.

52
    Nieudana akcja na prawej stronie boiska i nie udało się niecieczanom zagrozić swoim dośrodkowaniem, ani strzałem.

51
    Odpowiedzieli swoim wysokim pressingiem na Pawła Lenarcika gospodarze.

49
    Arka Gdynia stara się narzucić przeciwnikom własne warunki rywalizacji.

48
    Nieudane uderzenie po dośrodkowaniu w pole karne niecieczan.

46
    z boiska schodzi Spendlhofer, na boisku pojawia się Putiwcew.

46
    z boiska schodzi Purece, na boisku pojawia się Trubeha.

46

Niebawem wznowienie ciekawej rywalizacji.
    Bruk-Bet nie utrzymał prowadzenia!
    Arka dogoniła przeciwnika

Po wyrównaniu poziom pierwszej połowy obniżył się i obu zespołom nie udało się stworzyć licznych sytuacji podbramkowych. Gra przeniosła się do środkowej strefy boiska.

45+1

45+1
    Wiktor Biedrzycki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

45
    Doliczona minuta.

44
    Czy będzie doliczony czas?

44
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie przebiera w środkach w pobliżu własnego pola karnego. Inna sprawa, że gdynianie nie wykorzystują swoich szans przy rzutach wolnych.

43
    Ponownie przewinienie nabuzowanego w pressingu Sebastian Milewskiego.

42
    Nieudana akcja przyjezdnych z wykorzystaniem szeroko ustawionego Dawida Gojnego.

40
    W ostatnim momencie Pomarańczowi zostali uratowani przez sędziego Bartosza Frankowskiego, który w pressingu zobaczył przewinienie Sebastiana Milewskiego.

39
    Akcja indywidualna Olafa Kobackiego miała za duży rozmach i autorowi dotychczas ostatniego gola w spotkaniu zabrakło miejsca w polu.

38
    Z drobnymi problemami poradzili sobie piłkarze z Pomorza z płaskim dośrodkowaniem Tarasa Zawijskyja.

37
    Konfrontacje w centrum boiska, a tam piłka stosunkowo często zmieniała swojego właściciela.
    Arka Gdynia doprowadziła do remisu!

34
    Pozbierali się gospodarze po stracie bramki z rzutu karnego.

33
    Blokowana próba pokonania Tomasza Loski z kilkunastu metrów. Obrońca nie pozwolił piłce przejść.

32
    Także celne uderzenie po przeciwnej stronie boiska, a Adam Radwański nie pokonał nim Pawła Lenarcika.

31
    Podanie na wolne pole do dobrze ustawionego Karola Czubaka. Co prawda wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia, ale po rykoszecie od Lukasa Spendlhofera nie było trudno o wyłapanie piłki dla Tomasza Loski.

30
    Dwa kwadranse spotkania za pierwszoligowcami.

27
    Krótka przerwa w grze jest spowodowana urazem Jakuba Braneckiego.

26
    Konfrontacja rozpoczyna się w pewien sposób od początku.

25
    Gol dla Arki!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa OLAF KOBACKI.

Arka zaczynała się rozpędzać. W 25. minucie Olaf Kobacki strzelił gola na 1:1 z rzutu karnego przyznanego gdynianom za faul Wiktora Biedrzyckiego na Karolu Czubaku.

24
    Przewinienie Wiktora Biedrzyckiego na Karolu Czubaku i rzut karny!

23
    Kompletnie nieudane wykonanie rzutu wolnego przez Dawida Gojnego.

22
    Szansa na zaskoczenie Pomarańczowych z rzutu wolnego po przewinieniu blisko narożnika pola karnego.

21
    Muszą bronić zdecydowanie lepiej Pomarańczowi, jeżeli zamierzają utrzymać prowadzenie na dłużej.

18
    Anulowany gol Karola Czubaka! Potworne zamieszanie i ostatecznie wyrównanie anulowane z powodu wcześniejszego spalonego Sebastiana Milewskiego.

17
    Nieudane podanie Sebastiana Milewskiego w pole karne, ale niecieczanie pozostawili przeciwnikom sporo miejsca do przeprowadzenia ataku.

16
    W rozegraniu zbudowani zdobyciem prowadzenia gospodarze.

15
    Tym razem Tomasz Loska poradził sobie z wysokim dośrodkowaniem z rzutu wolnego.

13
    Arka musi organizować się do odrabiania strat i w 13. minucie odpowiedziała swoim strzałem celnym. Przemysław Stolc uruchomił podaniem najskuteczniejszego w zespole Karola Czubaka. Ten z kolei nie zdecydował się na uderzenie, a oddał piłkę Kacprowi Skórze. Skończyło się to kopnięciem w dobrze ustawionego Tomasza Loskę.

13
    Pomarańczowi pozostali na połowie przeciwnika i starają się nieustannie egzaminować broniących podopiecznych Wojciecha Łobodzińskiego.

11
    Ponownie podniosła się temperatura w polu karnym zespołu z Pomorza po dośrodkowaniu.
    Gospodarze na prowadzeniu!

10
    Arka Gdynia musi wcześnie organizować się do odrabiania strat do przeciwnika.

9
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa WIKTOR BIEDRZYCKI.

Bruk-Bet rozpoczął mecz od mocnego uderzenia, ponieważ w 9. minucie zdobył gola na 1:0. Wiktor Biedrzycki był w roli głównej. Obrońca nie dość, że wykorzystał rzut karny spokojnym uderzeniem, to jeszcze właśnie on wywalczył jedenastkę przy okazji stałego fragmentu gry. Został nieprzepisowo wycięty przez Olafa Kobackiego.

8
    Rzut karny dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza za przewinienie na Wiktorze Biedrzyckim!

6
    Akcja podopiecznych Wojciecha Łobodzińskiego zatrzymana na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

5
    Dalekie wykopnięcie piłki przez Pawła Lenarcika po podaniu od kompana z zespołu.

4
    Błąd w wyprowadzeniu piłki przez Lukasa Spendlhofera, ale zdążył przyblokować składającego się do uderzenia z bliska Sebastiana Milewskiego.

3
    Nieudana akcja podopiecznych Wojciecha Łobodzińskiego na prawej stronie boiska.

2
    Gospodarze w pomarańczowych strojach z białymi akcentami. Z kolei Arka Gdynia wyszła na boisko w granatowych strojach z żółtymi wstawkami.

1
    Ostatnie przygotowania

Pora na rozpoczęcie rozgrzewki na stadionie.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Loska – Zawijskyj, Spendlhofer, Biedrzycki, Wacławek, Ambrosiewicz, Radwański, Purece, Dombrowskyj, Karasek, Branecki.
    Rezerwowi: Topór – Kasperkiewicz, Wolski, Fassbender, Poliarus, Jakubik, Trubeha, Putiwcew, Nowakowski.
    Trener: Mariusz Lewandowski

Arka Gdynia: Lenarcik – Stolc, Marcjanik, Azacki, Gojny, Gol, Milewski, Borecki, Skórka, Kobacki, Czubak.

Rezerwowi: Krzepisz – Dobrotka, Lipkowski, Bednarski, Predenkiewicz, Zieliński, Szymański, Wilczyński.
    Trener: Wojciech Łobodziński

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).
    Zestawienie Arki Gdynia
    Jedenastka Bruk-Betu

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Fortuna I ligi w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica zmierzy się w nim z Arką Gdynia. Początek rywalizacji w poniedziałek o godzinie 18.
    Tak wygląda historia spotkań

Gole: 9. Biedrzycki (kar.), 58. Radwański – 25. Kobacki (kar.)

Kartki:   45+1. Biedrzycki (BRK), 83. Trubeha (BRK)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 10:8. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 1:5. Foule: 16:14.
    Bruk-Bet Termalica: Loska – Zawijskyj, Spendlhofer (46. Putiwcew), Biedrzycki, Wacławek (72. Wolski), Ambrosiewicz, Radwański, Purece (46. Trubeha), Dombrowskyj, Karasek, Branecki (65. Jakubik).

Zmiany: Topór – Kasperkiewicz, Wolski, Fassbender, Poliarus, Jakubik, Trubeha, Putiwcew, Nowakowski.

Arka Gdynia: Lenarcik – Stolc, Marcjanik, Azacki, Gojny, Gol, Milewski, Borecki (72. Wilczyński), Skóra (72. Lipkowski), Kobacki, Czubak.

Zmiany: Krzepisz – Dobrotka, Lipkowski, Bednarski, Predenkiewicz, Zieliński, Szymański, Wilczyński.

Sędziowie: Bartosz Frankowski (Toruń)