Termalica – Arka 2:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
2:1 (1:1)
Arka Gdynia
Poniedziałek 11.12.2023, 18:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga • 18. kolejka

90+1
    Przysnęli po dośrodkowaniu gospodarze i Wiktor Biedrzycki musiał interweniować w bardzo skomplikowanych okolicznościach po uderzeniu Kasjana Lipkowskiego.

83
    Andrzej Trubeha napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

82
    Paweł Lenarcik naprawił własny błąd w wyprowadzeniu futbolówki. Nie dał się pokonać uderzeniem Andrzeja Trubehy, który jeszcze utrzymuje przyjezdnych na powierzchni w meczu!

72
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia:
    z boiska schodzi Borecki, na boisku pojawia się Wilczyński.

72
    z boiska schodzi Skóra, na boisku pojawia się Lipkowski.

72
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Wacławek, na boisku pojawia się Wolski.

69
    Kacper Skóra przeskoczył Bruno Wacławka po dośrodkowaniu i strzelił nieznacznie niecelnie po dośrodkowaniu.

65
    z boiska schodzi Branecki, na boisku pojawia się Jakubik.

58
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki ADAM RADWAŃSKI.

Roszady wyszły na dobre gospodarzom i w 58. minucie strzelili gola na 2:1. Po okresie chaosu Bruk-Bet zaskoczył Arkę szybkim atakiem. Podanie prostopadłe trafiło do Adama Radwańskiego, za którym nie nadążył Michał Marcjanik. Gracz z Niecieczy wtargnął w pole karne i pokonał Pawła Lenarcika mocnym uderzeniem z lewej stopy.

46
    z boiska schodzi Spendlhofer, na boisku pojawia się Putiwcew.

46
    z boiska schodzi Purece, na boisku pojawia się Trubeha.

45+1
    Wiktor Biedrzycki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

31
    Podanie na wolne pole do dobrze ustawionego Karola Czubaka. Co prawda wypracował sobie miejsce do oddania uderzenia, ale po rykoszecie od Lukasa Spendlhofera nie było trudno o wyłapanie piłki dla Tomasza Loski.

25
    Gol dla Arki!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa OLAF KOBACKI.

Arka zaczynała się rozpędzać. W 25. minucie Olaf Kobacki strzelił gola na 1:1 z rzutu karnego przyznanego gdynianom za faul Wiktora Biedrzyckiego na Karolu Czubaku.

24
    Przewinienie Wiktora Biedrzyckiego na Karolu Czubaku i rzut karny!

18
    Anulowany gol Karola Czubaka! Potworne zamieszanie i ostatecznie wyrównanie anulowane z powodu wcześniejszego spalonego Sebastiana Milewskiego.

13
    Arka musi organizować się do odrabiania strat i w 13. minucie odpowiedziała swoim strzałem celnym. Przemysław Stolc uruchomił podaniem najskuteczniejszego w zespole Karola Czubaka. Ten z kolei nie zdecydował się na uderzenie, a oddał piłkę Kacprowi Skórze. Skończyło się to kopnięciem w dobrze ustawionego Tomasza Loskę.

9
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa WIKTOR BIEDRZYCKI.

Bruk-Bet rozpoczął mecz od mocnego uderzenia, ponieważ w 9. minucie zdobył gola na 1:0. Wiktor Biedrzycki był w roli głównej. Obrońca nie dość, że wykorzystał rzut karny spokojnym uderzeniem, to jeszcze właśnie on wywalczył jedenastkę przy okazji stałego fragmentu gry. Został nieprzepisowo wycięty przez Olafa Kobackiego.

8
    Rzut karny dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza za przewinienie na Wiktorze Biedrzyckim!

Gole: 9. Biedrzycki (kar.), 58. Radwański – 25. Kobacki (kar.)

Kartki:   45+1. Biedrzycki (BRK), 83. Trubeha (BRK)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 10:8. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 1:5. Foule: 16:14.
    Bruk-Bet Termalica: Loska – Zawijskyj, Spendlhofer (46. Putiwcew), Biedrzycki, Wacławek (72. Wolski), Ambrosiewicz, Radwański, Purece (46. Trubeha), Dombrowskyj, Karasek, Branecki (65. Jakubik).

Zmiany: Topór – Kasperkiewicz, Wolski, Fassbender, Poliarus, Jakubik, Trubeha, Putiwcew, Nowakowski.

Trener: Mariusz Lewandowski

Arka Gdynia: Lenarcik – Stolc, Marcjanik, Azacki, Gojny, Gol, Milewski, Borecki (72. Wilczyński), Skóra (72. Lipkowski), Kobacki, Czubak.

Zmiany: Krzepisz – Dobrotka, Lipkowski, Bednarski, Predenkiewicz, Zieliński, Szymański, Wilczyński.

Trener: Wojciech Łobodziński

Sędziowie: Bartosz Frankowski (Toruń)