Resovia – Trentino pl 0:3 (koniec) | Luneburg – Jastrzębski pl 1:3 (koniec) | Knack – ZAKSA pl 2:3 (koniec)
Środa 13.12.2023, 18:00 • Hala Podpromie, Rzeszów • Liga Mistrzów • Grupa B

Na dziś to już wszystko jeśli chodzi o emocje w Rzeszowie. Trwają pozostałe mecze polskich drużyn w europejskich zmaganiach, a już o godzinie 20:30 zachęcamy do śledzenia relacji LIVE w serwisie Lajfy z kolejnego meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów mężczyzn sezonu 2023/2024. Wówczas obrońcy trofeum Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra na wyjeździe z belgijskim Knack Volley Roeselare. Tym samym dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzymy spokojnego wieczoru i dobrej nocy. Do następnego! (19:38:56)
    Bez większego polotu w tym meczu grała Asseco Resovia Rzeszów, która na swoim terenie przegrywa 0:3. To złe wieści w perspektywie sytuacji w tabeli. Trwa obecnie drugi mecz grupy B w którym to francuskie Tours VB prowadzi już na wyjeździe z Ljubljaną 2:1!

Pierwszy set całkiem równo grany przez obie ekipy z lekką przewagą włoskiego Trentino Volley, druga partia bardzo wyrównana z obu stron siatki nawet z lekkim wskazaniem na Asseco Resovię Rzeszów i wydaje się, że przebieg tej końcówki zaważył na słabej postawie gospodarzy w trzeciej partii, którą już bardzo pewnie wygrywają Włosi. MVP meczu wybrany zostaje przyjmujący tego zespołu Daniele Lavia i Trentino Volley cieszy się z wygranej w Hali Podpromie za pełną pulę 3 punktów!

Koniec meczu

20:25
    Ze środka atakuje Serb Marko Podraščanin i w aut wypada piłka powrotna, która odbiła się od rąk Karola Kłosa. 25:20 w trzeciej partii wygrywają mistrzowie Włoch, którzy całe spotkanie zwyciężają bez utraty seta 3:0!

20:24
    Daje jeszcze sygnał do ataku Adrian Staszewski, który dobrze pocelował na lewej flance w boisko.

19:24
    Przy potrójnym bloku polskiej drużyny radzi sobie mimo to na lewym skrzydle w ofensywnej próbie leworęczny Alessandro Michieletto. Piłki meczowe dla Trentino Volley!

19:23
    Zablokowany przez gospodarzy na prawej flance w ataku Kamil Rychlicki.

18:23
    Z prawego skrzydła Louati udanie atakuje w aut z wykorzystaniem dłoni rywala na bloku.

17:23
    Z drugiej linii celnie uderzył Michieletto. 23:17 dla Mistrzów Włoch.

17:22
    Z lewej strony siatki punktuje mocnym uderzeniem po prostej Louati.

16:22
    Dobra odpowiedź w końcówce trzeciej partii ze strony ekipy z Włoch.

16:21
    Kolejne oczko w dorobku walczących jeszcze rzeszowian.

15:21
    Słoweniec Klemen Čebulj psuje zagrywkę w tej fazie meczu.

15:20
    Trener włoskiego zespołu Trentino Volley Fabio Soli prosi o pierwszy timeout w secie trzecim tego spotkania.

15:20
    Prosty błąd popełnia Daniele Lavia dotykając ręką siatki.

14:20
    Ryzykowny i mocny serwis zalicza Alessandro Michieletto, ale próba leworęcznego przyjmującego z Włoch kończy się niepowodzeniem.

13:20
    Schowane dłonie blokujących Trentino Volley przy ataku Jakuba Buckiego i przyłapany został rezerwowy siatkarz rzeszowian uderzeniem na aut.