Polska – Słowenia pl 25:32 (koniec) | Bośnia i Herc. – Holandia 20:36 (koniec) | Czechy – Portugalia 27:30 (koniec)
Wyspy Owcze – Norwegia 26:26 (koniec) | Gruzja – Szwecja 26:42 (koniec) | Grecja – Dania 28:40 (koniec)
Polska
25:32 (14:20)
Słowenia
Sobota 13.01.2024, 18:00 • Mercedes-Benz Arena, Berlin • Mistrzostwa Europy • Grupa D

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:33:02)

Polska nie poprawiła się po przerwie, jej gra wyglądała niezdarnie i praktycznie nie zagroziła przeciwnikom. Druga porażka praktycznie odbiera szansę na awans.

60
    Koniec meczu. (25:32)

59
    Pora kończyć to nierówne starcie. (25:32)
    58
    Marguc odpowiedział na niedawny atak reprezentacji Polski przez skrzydło. (25:32)
    58. Piotr JĘDRASZCZYK - 25:31
    58
    Ładna akcja Patryka Jędraszczyka w momencie, kiedy Słowenia organizowała się po wykluczeniu jej reprezentanta. (25:31)

57
    Dwuminutowe wykluczenie Suholeznika. (24:31)
    56
    Przemysław Urbaniak celnie do bramki na zakończenie jednego z wyczekiwanych i nielicznych ataków przez skrzydło. (24:31)
    55
    Patryk Jędraszczyk prosto do bramki z dogodnej pozycji wypracowanej w porozumieniu z kompanami z zespołu. (23:31)

55
    Pozostało zaledwie pięć minut do końca spotkania, które, trzeba przyznać, od dawna nie trzyma w jakimkolwiek napięciu. (22:31)

54
    Mackovsek wykluczony na dwie minuty. (22:31)
    53
    Kristjan Horzen nie daje się poskromić i konsekwentnie dorzuca bramki na konto swoje oraz zespołu. (22:31)

53
    Słowenia stara się spokojnie rozgrywać swoje ataki i w ten sposób przybliżać się konsekwentnie do prawie pewnego zwycięstwa. (22:30)