Śląsk – Domzale 2:1 (koniec) | Górnik Ł. – GKS Bełchatów 2:0 (koniec) | ŁKS – FK Atyrau 1:0 (koniec)
Lechia – KF Drita 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Botew 4:3 (koniec) | Jagiellonia – KF Ballkani Suva Reka 1:2 (koniec)
Ruch – Kecskeméti 1:1 (koniec)
Ruch Chorzów
1:1 (1:0)
Kecskeméti TE
Wtorek 23.01.2024, 15:30 • Belek, Turcja • Mecze towarzyskie

To już koniec piłkarskich emocji na ten moment. Dziękuje Państwu bardzo serdecznie za uwagę. Zachęcam do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę udanego dnia, dobrego tygodnia i do następnego. (22:11:59)
    Remisują ostatecznie wynikiem 1:1 piłkarze Ruchu Chorzów w tureckim Beleku w meczu kontrolnym z wicemistrzami Węgier - drużyną Kecskeméti TE. Z pewnością dla obu stron był to wartościowy sprawdzian formy!

90

81
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów:
    z boiska schodzi Mike Huras, na boisku pojawia się Łukasz Moneta.

72
    Zmiana w drużynie Kecskeméti TE:
    z boiska schodzi Márió Zeke, na boisku pojawia się Dávid Artner.

70
    z boiska schodzi Łukasz Moneta, na boisku pojawia się Robert Dadok.

70
    z boiska schodzi Miłosz Kozak, na boisku pojawia się Bartłomiej Barański.

68
    Żółta kartka dla zespołu Kecskeméti TE (Pál Helmich).

66
    Zespół Kecskeméti właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki ÁKOS SZENDREI.

Wyrównujące trafienie dla rywali polskiego zespołu, a autorem gola na 1:1 jest ÁKOS SZENDREI!

62
    z boiska schodzi Filip Wilak, na boisku pojawia się Mike Huras.

62
    z boiska schodzi Maciej Sadlok, na boisku pojawia się Mateusz Bartolewski.

46
    z boiska schodzi Michał Feliks, na boisku pojawia się Daniel Szczepan.

46
    z boiska schodzi Filip Starzyński, na boisku pojawia się Adam Vlkanova.

46
    z boiska schodzi Juliusz Letniowski, na boisku pojawia się Tomasz Foszmańczyk.

46
    z boiska schodzi Robert Dadok, na boisku pojawia się Kacper Michalski.

46
    z boiska schodzi Patryk Stępiński, na boisku pojawia się Patryk Sikora.

46
    z boiska schodzi Dante Stipica, na boisku pojawia się Michał Buchalik.

46
    45. Do przerwy prowadzi 1:0 Ruch Chorzów, który swoją okazję wykorzystał w przeciwieństwie do Węgrów, którzy w 23. minucie rywalizacji nie zdołali wykorzystać udanie rzutu karnego. Wyjściowa "11" węgierskiego Kecskeméti na drugą połowę została odmieniona!

Adam Ka

Gole: 12. Kozak – 66. Szendrei

Kartki:   8. Belényesi (KEC), 68. Helmich (KEC)

Spudłowany karny!: 23. Horváth (KEC), bramkarz Stipica obronił

Ruch Chorzów: Stipica (46. Buchalik) – Stępiński (46. Sikora), Szymański (26. Szur), Sadlok (62. Bartolewski) – Dadok (46. Michalski), Letniowski (46. Foszmańczyk), Starzyński (46. Vlkanova), Kozak (70. Barański), Wilak (62. Huras) (81. Moneta), Moneta (70. Dadok) – Feliks (46. Szczepan).

Trener: Janusz Niedźwiedź.

Kecskeméti TE:

I połowa: Varga – Májer, Szabó, Belényesi, Katona, Zeke – Banó-Szabó, Vágó, Zsótér, Horváth – Pálinkás.

II połowa: Kersák – Nagy, Szűcs, Polyák, Iyinbor, Zeke (72. Artner) – Meschi, Helmich, Derekas, Kovács – Szendrei.

Trener: István Szabó.