Śląsk – Domzale 2:1 (koniec) | Górnik Ł. – GKS Bełchatów 2:0 (koniec) | ŁKS – FK Atyrau 1:0 (koniec)
Lechia – KF Drita 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Botew 4:3 (koniec) | Jagiellonia – KF Ballkani Suva Reka 1:2 (koniec)
Ruch – Kecskeméti 1:1 (koniec)
Górnik Zabrze
4:3 (3:0)
Botew Płowdiw
Wtorek 23.01.2024, 15:00 • Belek, Turcja • Mecze towarzyskie

Na dziś to już koniec piłkarskich emocji. Dziękuję Państwu bardzo za razem spędzony czas. Zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę dobrego tygodnia i do następnego! (21:45:52)
    Siedem goli oglądaliśmy w starciu Górnika Zabrze z bułgarskim Botewem Płowdiw jednak to ekipa z Górnego Śląska trafiła do bramki przeciwnika o jeden raz więcej, co sprawia, że podopieczni trenera Jana Urbana wygrywają to kontrolne starcie wynikiem 4:3!

90

89
    Gol dla Botewa!
    Strzelcem bramki KRASIAN KOLEW.

Kontaktowego gola na kilka chwil przed końcem tego spotkania zdobywa jeszcze dla bułgarskiego Botewu Płowdiw KRASIAN KOLEW!

85
    Zmiana w drużynie Botew Płowdiw:
    z boiska schodzi Faustas Steponavičius, na boisku pojawia się Christian Nwachukwu.

79
    Żółta kartka dla zespołu Górnik Zabrze (Piotr Krawczyk).

73
    z boiska schodzi Janis Karabelow, na boisku pojawia się Welijan Widołow.

73
    z boiska schodzi Atanas Czernew, na boisku pojawia się Kostadin Tatarow.

68
    Strzelcem bramki FAUSTAS STEPONAVIČIUS.

Drugi raz do siatki w tym starciu trafia Litwin FAUSTAS STEPONAVIČIUS i znów daje on nieco nadziei fanom Botewu Płowdiw na chociażby remis w starciu z "Trójkolorowymi". Do końca gry nieco ponad 20 minut!

65
    z boiska schodzi Kóstas Balogiánnis, na boisku pojawia się Iwajło Widew.

65
    z boiska schodzi Antonio Perera, na boisku pojawia się Dimityr Papazow.

65
    z boiska schodzi James Eto'o, na boisku pojawia się Ehije Ukaki.

65
    Gol dla Górnika Zabrze!
    Strzelcem bramki PIOTR KRAWCZYK.

Kilka minut po wejściu na murawę z ławki dla rezerwowych na liście strzelców pojawia się PIOTR KRAWCZYK, a Górnik Zabrze prowadzi już rezultatem 4:1!

60
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze:
    z boiska schodzi Sebastian Musiolik, na boisku pojawia się Piotr Krawczyk.

60
    z boiska schodzi Lawrence Ennali, na boisku pojawia się Kamil Lukoszek.

60
    z boiska schodzi Lukas Podolski, na boisku pojawia się Szymon Czyż.

60
    z boiska schodzi Damian Rasak, na boisku pojawia się Filipe Nascimento.

60
    z boiska schodzi Adrián Kaprálik, na boisku pojawia się Paweł Olkowski.

60
    z boiska schodzi Michal Sipľak, na boisku pojawia się Erik Janža.

Adam Ka

Gole: 9. Musiolik, 12. Kaprálik, 29. Musiolik, 65. Krawczyk – 59. Steponavičius, 68. Steponavičius, 89. Kolew

Kartki:   79. Krawczyk (GOR)

Górnik Zabrze: Bielica – B. Sekulić (60. Barczak), Szala (46. Triantafyllópoulos), Janicki (60. Szcześniak), Sipľak (60. Janža) – Kaprálik (60. Olkowski), Rasak (60. Nascimento), Czyż (32. Pacheco), Podolski (C) (60. Czyż), Ennali (60. Lukoszek) – Musiolik (60. Krawczyk).

Zmiany: Szromnik – Jeleń, Soberka.

Trener: Jan Urban.

Botew Płowdiw: Kajzer (46. Smyrkalew) – Eto'o (65. Ukaki), Czernew (73. Tatarow), Perera (65. Papazow), Balogiánnis (65. Widew) – Akere (46. Minkow), Karableow (73. Widołow), Mertens (46. John), Popow (46. Kolew), Umeh (46. Steponavičius) (85. Nwachukwu) – Nikołow (46. M. Sekulić).

Trener: Željko Kopić.