Śląsk – Domzale 2:1 (koniec) | Górnik Łęczna – GKS Bełchatów 2:0 (koniec) | ŁKS – FK Atyrau 1:0 (koniec)
Lechia – KF Drita 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Botew 4:3 (koniec) | Jagiellonia – KF Ballkani Suva Reka 1:2 (koniec)
Ruch – Kecskeméti 1:1 (koniec)
Górnik Zabrze
4:3 (3:0)
Botew Płowdiw
Wtorek 23.01.2024, 15:00 • Belek, Turcja • Mecze towarzyskie

Na dziś to już koniec piłkarskich emocji. Dziękuję Państwu bardzo za razem spędzony czas. Zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę dobrego tygodnia i do następnego! (21:45:52)
    Siedem goli oglądaliśmy w starciu Górnika Zabrze z bułgarskim Botewem Płowdiw jednak to ekipa z Górnego Śląska trafiła do bramki przeciwnika o jeden raz więcej, co sprawia, że podopieczni trenera Jana Urbana wygrywają to kontrolne starcie wynikiem 4:3!

90

89
    Gol dla Botewa!
    Strzelcem bramki KRASIAN KOLEW.

Kontaktowego gola na kilka chwil przed końcem tego spotkania zdobywa jeszcze dla bułgarskiego Botewu Płowdiw KRASIAN KOLEW!

85
    Zmiana w drużynie Botew Płowdiw:
    z boiska schodzi Faustas Steponavičius, na boisku pojawia się Christian Nwachukwu.

79
    Żółta kartka dla zespołu Górnik Zabrze (Piotr Krawczyk).

73
    z boiska schodzi Janis Karabelow, na boisku pojawia się Welijan Widołow.

73
    z boiska schodzi Atanas Czernew, na boisku pojawia się Kostadin Tatarow.

68
    Strzelcem bramki FAUSTAS STEPONAVIČIUS.

Drugi raz do siatki w tym starciu trafia Litwin FAUSTAS STEPONAVIČIUS i znów daje on nieco nadziei fanom Botewu Płowdiw na chociażby remis w starciu z "Trójkolorowymi". Do końca gry nieco ponad 20 minut!

65
    z boiska schodzi Kóstas Balogiánnis, na boisku pojawia się Iwajło Widew.

65
    z boiska schodzi Antonio Perera, na boisku pojawia się Dimityr Papazow.

65
    z boiska schodzi James Eto'o, na boisku pojawia się Ehije Ukaki.

65
    Gol dla Górnika Zabrze!
    Strzelcem bramki PIOTR KRAWCZYK.

Kilka minut po wejściu na murawę z ławki dla rezerwowych na liście strzelców pojawia się PIOTR KRAWCZYK, a Górnik Zabrze prowadzi już rezultatem 4:1!

60
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze:
    z boiska schodzi Sebastian Musiolik, na boisku pojawia się Piotr Krawczyk.

60
    z boiska schodzi Lawrence Ennali, na boisku pojawia się Kamil Lukoszek.

60
    z boiska schodzi Lukas Podolski, na boisku pojawia się Szymon Czyż.

60
    z boiska schodzi Damian Rasak, na boisku pojawia się Filipe Nascimento.

60
    z boiska schodzi Adrián Kaprálik, na boisku pojawia się Paweł Olkowski.

60
    z boiska schodzi Michal Sipľak, na boisku pojawia się Erik Janža.

60
    z boiska schodzi Rafał Janicki, na boisku pojawia się Kryspin Szcześniak.

60
    z boiska schodzi Boris Sekulić, na boisku pojawia się Norbert Barczak.

59

Pierwsze w tym pojedynku trafienie dla Bułgarów, a do siatki zabrzan trafia litewski zawodnik FAUSTAS STEPONAVIČIUS!

46
    z boiska schodzi Georgi Nikołow, na boisku pojawia się Martin Sekulić.

46
    z boiska schodzi Emmanuel Umeh, na boisku pojawia się Faustas Steponavičius.

46
    z boiska schodzi Iwelin Popow, na boisku pojawia się Krasian Kolew.

46
    z boiska schodzi Dylan Mertens, na boisku pojawia się Emmanuel John.

46
    z boiska schodzi Samuel Akere, na boisku pojawia się Nikołaj Minkow.

46
    z boiska schodzi Daniel Kajzer, na boisku pojawia się Stefan Smyrkalew.

46
    z boiska schodzi Dominik Szala, na boisku pojawia się Kóstas Triantafyllópoulos.

46
    45. Do przerwy znacząca przewaga zabrzańskiego Górnika, który bardzo pewnym wynikiem 3:0 prowadzi w starciu kontrolnym w tureckim Belek z bułgarskim Botewem Płowdiw. Do gry wrócimy za niespełna 15 minut!

45

32
    z boiska schodzi Szymon Czyż, na boisku pojawia się Dani Pacheco.

29
    Strzelcem bramki SEBASTIAN MUSIOLIK.

Drugiego gola swojego autorstwa, a trzeciego dla zabrzan zdobywa w tym spotkaniu towarzyskim SEBASTIAN MUSIOLIK!

12
    Strzelcem bramki ADRIÁN KAPRÁLIK.

Nie trzeba było długio czekać na drugie trafienie dla zabrzańskiego Górnika, którego autorem jest słowacki gracz ofensywny ADRIÁN KAPRÁLIK! Polska ekipa prowadzi już 2:0!

9

Świetny rajd z piłką w kierunku bramki przeciwnika w wykonaniu niemieckiego piłkarza Górnika Zabrze Lawrence Ennali'ego, który zagrywa do napastnika SEBASTIANA MUSIOLIKA, a ten z bliskiej odległości zdobywa gola i wyprowadza "Trójkolorowych" na prowadzenie 1:0!

1
    Przywitanie kapitanów ze sobą i arbitrami tego meczu, a także wymiana proporczyków i możemy grać!
    Trwają rozgrzewki obu ekip!

Wyjściowe składy:

Górnik Zabrze: Bielica – B. Skulić, Rasak, Kaprálik, Musiolik, Podolski (C), Ennali, Sipľak, Janicki, Szala, Czyż.

Rezerwowi: Szromnik – Jeleń, Soberka, Szcześniak, Pacheco, Triantafyllópoulos, Olkowski, Lukoszek, Barczak, Krawczyk, Nascimento, Janža.

Trener: Jan Urban.

Botew Płowdiw: Kajzer – Eto'o, Czernew, Perera, Balogiánnis – Akere, Karabelow, Mertens, Popow, Umeh – Nikołow.

Rezerwowi: Smyrkalew – Ukaki, Tatarow, Papazow, Widew, Minkow, Widołow, John, Kolew, Steponavičius, Nwachukwu, M. Sekulić.

Trener: Željko Kopić.
    Skład bułgarskiego Botewu Płowdiw na kontrolne spotkanie z Górnikiem!
    Zestawienie personalne wyjściowej "11" Górnika Zabrze prowadzonego przez trenera Jana Urbana!

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Adam Ka

Gole: 9. Musiolik, 12. Kaprálik, 29. Musiolik, 65. Krawczyk – 59. Steponavičius, 68. Steponavičius, 89. Kolew

Kartki:   79. Krawczyk (GOR)

Górnik Zabrze: Bielica – B. Sekulić (60. Barczak), Szala (46. Triantafyllópoulos), Janicki (60. Szcześniak), Sipľak (60. Janža) – Kaprálik (60. Olkowski), Rasak (60. Nascimento), Czyż (32. Pacheco), Podolski (C) (60. Czyż), Ennali (60. Lukoszek) – Musiolik (60. Krawczyk).

Zmiany: Szromnik – Jeleń, Soberka.

Botew Płowdiw: Kajzer (46. Smyrkalew) – Eto'o (65. Ukaki), Czernew (73. Tatarow), Perera (65. Papazow), Balogiánnis (65. Widew) – Akere (46. Minkow), Karableow (73. Widołow), Mertens (46. John), Popow (46. Kolew), Umeh (46. Steponavičius) (85. Nwachukwu) – Nikołow (46. M. Sekulić).