GI Malepszy – Piast 4:5 (koniec) | We-Met – Sośnica 3:1 (koniec) | Red Dragons – Eurobus 5:4 (koniec)
BSF ABJ – Chorzów 6:2 (koniec) | Jagiellonia – Widzew 2:3 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
4:5 (2:0)
Piast Gliwice
Sobota 27.01.2024, 16:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa TRAPEZ im. Zbigniewa Białasa, Leszno • FOGO Futsal Ekstraklasa

To już koniec ogromnych futsalowych emocji w Lesznie, gdzie przyjezdni "rzutem na taśmę" zwyciężają 5:4. Dziękuję Państwu z całego serca za wspólne wrażenia i spędzony czas. Zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Dobrego wieczoru i do następnego! (18:40:34)
    Horror w końcówce tego pojedynku i ogromna radość w szeregach Piasta po zakończeniu spotkania!
    Lider umacnia się na swojej pozycji i to dzięki trzem bramkom zdobytych w ostatnich dwóch minutach gry w Lesznie, gdzie dzielnie walcząca drużyna gospodarzy przegrywa w ostatniej chwili wynikiem 4:5 z Piastem Gliwice!

Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa VIACZESLAV KOZHEMIAKA..

37
    Czerwona kartka dla zespołu Piast Gliwice (Vinicius Lazzaretti).

37
    Żółta kartka dla zespołu Piast Gliwice (Michał Widuch).

36
    Strzelcem bramki EDGAR VARELA.

34
    Strzelcem bramki BRENO BERTOLINE.

32
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa VIACZESLAV KOZHEMIAKA.

29
    Żółta kartka dla zespołu Piast Gliwice (Bruno Graça).

21
    20. Do przerwy lider tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy z Gliwic przegrywa do przerwy w Lesznie w starciu z GI Malepszy Arth Soft wynikiem 0:2. Czy w drugiej części meczu przyjezdni odwrócą losy tego spotkania?!

20

15
    Samobójcze trafienie zalicza VINICIUS LAZZARETTI.

Adam Ka

Gole: 8. Kozhemiaka, 15. Lazzaretti (sam.), 32. Kozhemiaka (kar.), 37. Kozhemiaka (kar.) – 34. Bertoline, 36. Varela, 38. Pegacha, 38. Pegacha, 40. Rick

Kartki:   14. Cadini (PIA), 15. Bertoline (PIA), 29. Graça (PIA), 37. Widuch (PIA)   37. Lazzaretti (PIA)

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Staśkiewicz – Garcia, Konopacki, Molicki, Kąkol, Tangarife, Kozhemiaka, Kolesynkov, Kozlov, Malyshko, Siecla, Betowski, Firańczyk, Maciejewski.

Trener: Tomasz Trznadel.

Piast Gliwice: Widuch, Król, Janiszewski – Graça, Roll, Matras, Pegacha, Bertoline, Lazzaretti, Ferreira, Bortoletto, Varela, Cadini, Zaťovič.

Trener: Orlando Duarte.