GI Malepszy – Piast 4:5 (koniec) | We-Met – Sośnica 3:1 (koniec) | Red Dragons – Eurobus 5:4 (koniec)
BSF ABJ – Chorzów 6:2 (koniec) | Jagiellonia – Widzew 2:3 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
4:5 (2:0)
Piast Gliwice
Sobota 27.01.2024, 16:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa TRAPEZ im. Zbigniewa Białasa, Leszno • FOGO Futsal Ekstraklasa

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Gliwicki Piast w ramach 20. kolejki rozgrywek FOGO Futsal Ekstraklasy zagra na wyjeździe ligowe spotkanie z ekipą GI Malepszy Arth Soft Leszno. Pojedynek ten odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej TRAPEZ im. Zbigniewa Białasa w Lesznie!
    Warto posłuchać wypowiedzi gracza gospodarza tego pojedynku. Gliwiczanie są niepokonani na poziomie ligowym od 5 listopada ubiegłego roku, a więc to pokazuje jakim Piast jest wymagającym przeciwnikiem, a z kolei team z Leszna ostatnio w Warszawie 4:5!
    Rywalizacja w Lesznie będzie ważna dla obu drużyn pod kątem układu tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy. Piast Gliwice zajmuje pozycję lidera z dorobkiem 50 oczek na koncie, a na 5. pozycji znajduje się zespół z Leszna mający na koncie o 14 punktów mniej!
    Kadra gospodarzy na ten mecz. Takie nazwiska wystawia dziś do pojedynku z liderem trener GI Malepszy Arth Soft Leszno Tomasz Trznadel!

1
    1. Czas na ciekawą rywalizację w Lesznie!

8
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki VIACZESLAV KOZHEMIAKA.

14
    Żółta kartka dla zespołu Piast Gliwice (Rafael Cadini).

15
    Żółta kartka dla zespołu Piast Gliwice (Breno Bertoline).

15
    Samobójcze trafienie zalicza VINICIUS LAZZARETTI.

20
    20. Do przerwy lider tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy z Gliwic przegrywa do przerwy w Lesznie w starciu z GI Malepszy Arth Soft wynikiem 0:2. Czy w drugiej części meczu przyjezdni odwrócą losy tego spotkania?!

21

29
    Żółta kartka dla zespołu Piast Gliwice (Bruno Graça).

32
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa VIACZESLAV KOZHEMIAKA.

34
    Gol dla Piasta!
    Strzelcem bramki BRENO BERTOLINE.

36
    Strzelcem bramki EDGAR VARELA.

37
    Żółta kartka dla zespołu Piast Gliwice (Michał Widuch).

37
    Czerwona kartka dla zespołu Piast Gliwice (Vinicius Lazzaretti).

37
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa VIACZESLAV KOZHEMIAKA..

38
    Strzelcem bramki MIGUEL PEGACHA.

38

40
    Strzelcem bramki RICK.

Lider umacnia się na swojej pozycji i to dzięki trzem bramkom zdobytych w ostatnich dwóch minutach gry w Lesznie, gdzie dzielnie walcząca drużyna gospodarzy przegrywa w ostatniej chwili wynikiem 4:5 z Piastem Gliwice!
    Horror w końcówce tego pojedynku i ogromna radość w szeregach Piasta po zakończeniu spotkania!

To już koniec ogromnych futsalowych emocji w Lesznie, gdzie przyjezdni "rzutem na taśmę" zwyciężają 5:4. Dziękuję Państwu z całego serca za wspólne wrażenia i spędzony czas. Zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Dobrego wieczoru i do następnego! (18:40:34)

Adam Ka

Gole: 8. Kozhemiaka, 15. Lazzaretti (sam.), 32. Kozhemiaka (kar.), 37. Kozhemiaka (kar.) – 34. Bertoline, 36. Varela, 38. Pegacha, 38. Pegacha, 40. Rick

Kartki:   14. Cadini (PIA), 15. Bertoline (PIA), 29. Graça (PIA), 37. Widuch (PIA)   37. Lazzaretti (PIA)

GI Malepszy Arth Soft Leszno: Staśkiewicz – Garcia, Konopacki, Molicki, Kąkol, Tangarife, Kozhemiaka, Kolesynkov, Kozlov, Malyshko, Siecla, Betowski, Firańczyk, Maciejewski.

Trener: Tomasz Trznadel.

Piast Gliwice: Widuch, Król, Janiszewski – Graça, Roll, Matras, Pegacha, Bertoline, Lazzaretti, Ferreira, Bortoletto, Varela, Cadini, Zaťovič.

Trener: Orlando Duarte.