Jagiellonia – Ordabasy 2:2 (koniec) | Miedź – Odra O. 2:0 (koniec) | Stal Rz. – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Motor – Resovia 0:0 (4:5 po rz. karnych) | Arka – FC Struga 1:1 (koniec) | Chrobry – Polkowice 3:2 (koniec)
Wisła K. – FK Atyrau 2:0 (koniec) | Warta – Slovan 1:1 (koniec) | MSK Żilina – Podbeskidzie 5:0 (koniec)
Śląsk – FC Salzburg 0:0 (koniec) | Termalica – Nasaf 2:0 (koniec) | Polonia W. – Pogoń Sdl. 0:2 (koniec)
Motor – Wisła Pu. 5:1 (koniec) | Raków – Łudogorec 1:3 (koniec) | Stal M. – Polissia 1:1 (koniec)
GKS K. – Lech II P. 1:1 (koniec) | Znicz – Świt NDM 1:0 (koniec)
Stal Rzeszów
2:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 27.01.2024, 12:00 • Rzeszów • Spotkania towarzyskie

To już koniec piłkarskich emocji na dziś. Dziękuję Państwu za razem spędzony czas. Zachęcam do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę dobrego weekendu i do następnego! (13:52:49)
    Pierwszoligowa Stal Rzeszów po dwóch bramkach zdobytych przez Krzysztofa Danielewicza w końcówce rywalizacji pokonuje w towarzyskiej grze drugoligową Stal Stalową Wolę wynikiem 2:0!

90

90
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KRZYSZTOF DANIELEWICZ.

Pomocnik rzeszowskiej Stali KRZYSZTOF DANIELEWICZ bardzo pewnym strzałem z 11. metrów, ale tym razem z rzutu karnego podwyższa prowadzenie gospodarzy na 2:0 i po raz drugi w tym meczu wpisuje się on na listę strzelców!

88
    Gospodarze wywalczyli rzut karny w ostatnich minutach gry. Stal Rzeszów ma okazję podwyższyć swoje prowadzenie w tej potyczce!

82
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF DANIELEWICZ.

Z piłką na prawej stronie boiska zabrał się Szymon Salamon, który dogrywa dobrą piłkę na 11. metr do wychodzącego na pozycję KRZYSZTOFA DANIELEWICZA, a ten płaskim strzałem po ziemi zdobywa gola dla gospodarzy na 1:0!

81
    Ponownie z dystansu uderza Dominik Maluga, ale ponownie wprost w bramkarza Stali Rzeszów.

80
    Młody gracz przyjezdnej ekipy Maciej Wojtak uderza piłkę z daleka i woleja, ale niecelnie.
    75. Do końca pojedynku został zaledwie kwadrans. Czy zobaczymy jeszcze jakieś bramki?!

70
    Igor Fedejko bardzo nieudanie oddaje niecelne uderzenie z dystansu.

66
    Świetnie z lewego skrzydła wbiega w pole karne rywali Krystian Wachowiak i wykłada futbolówkę na 5. metr od bramki przeciwnika, ale nikt nie dobiega do piłki i po chwili pada uderzenie z daleka, ale niecelne.

64
    Jeszcze raz w bramce gości dobrze dysponowany Jakub Osobiński.

61
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola:
    z boiska schodzi Sebastian Strózik, na boisku pojawia się Maciej Wojtak.

61
    z boiska schodzi Łukasz Soszyński, na boisku pojawia się Oskar Bystrek.

61
    z boiska schodzi Damian Urban, na boisku pojawia się Igor Fedejko.

61
    z boiska schodzi Łukasz Seweryn, na boisku pojawia się Bartosz Pikuła.

61
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów:
    z boiska schodzi Andreja Prokić, na boisku pojawia się Krzysztof Danielewicz.

61
    z boiska schodzi Sébastien Thill, na boisku pojawia się Michał Synoś.

61
    z boiska schodzi Łukasz Góra, na boisku pojawia się Paweł Oleksy.

Adam Ka

Gole: 82. Danielewicz, 90. Danielewicz (kar.)

Stal Rzeszów: Wrąbel (46. Bieszczad) – Warczak (61. Salamon), Kościelny (61. Paśko), Góra (61. Oleksy), Šimčák (46. Hrosu) – Łysiak (46. Postupalśkyj), Kądziołka (46. Bukowski), Thill (61. Synoś) – Kłos (46. Łyczko), Wachowiak, Prokić (61. Danielewicz).

Trener: Marek Zub.

Stal Stalowa Wola:

I połowa: Smyłek – Kowalski, Oko, Urban, Seweryn, Ziarko, Wiktoruk, Soszyński, Imiela, Górski, Strózik.

II połowa: Osobiński – Seweryn (61. Pikuła), Banach, Furtak, Urban (61. Fedejko), Soszyński (61. Bystrek), Mydlarz, Kościelniak, Maluga, Chełmecki, Strózik (61. Wojtak).

Trener: Ireneusz Pietrzykowski.