Sociedad – Rayo Vallecano 0:0 (koniec) | Las Palmas – Real Madryt 1:2 (koniec) | FC Barcelona – Villarreal 3:5 (koniec)
Mallorca – Real Betis 0:1 (koniec)
FC Barcelona
3:5 (0:1)
Villarreal CF
Sobota 27.01.2024, 18:30 • Estadio Olímpico (Barcelona) • Hiszpańska LaLiga • Runda 22

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:39:48)

Posiadanie piłki: 67% : 33%.
    Strzały na bramkę: 10:6.
    Strzały niecelne: 4:0.
    Rzuty rożne: 10:0.
    Spalone: 0:3.
    Faule: 8:13.

Kolejne znacznie przedłużone spotkanie, w którym końca nie było widać. Na szczęście nie brakowało emocji. Aż trzeba złapać oddech. Villarreal pokonał 5:3 FC Barcelonę w meczu, w którym prowadził 2:0, ale również przegrywał 2:3.

90+12

90+11
    Gol dla Villarrealu!
    Strzelcem bramki JOSÉ LUIS MORALES.

Już znacznie po czasie doliczonym, ale gra nie została zakończona, z czego skorzystał Jose Luis Morales i jeszcze jednym ciosem pozbawił gospodarzy wiary w zapunktowanie. 5:3!

90+9
    Strzelcem bramki ALEXANDER SÖRLOTH.

Akcja za akcję, próba za próbę i jest prawdopodobnie rozstrzygnięcie tego szalonego meczu. Alexander Sorloth strzelił na 4:3 dla Villarrealu już po upływie pierwotnie doliczonych minut! Uderzenie z bliska do bramki daremnego Inakiego Peni w zamieszaniu!

90+6
    Lamine Yamal nie pokonał bramkarza przyjezdnych swoim uderzeniem z okolicy linii pola karnego.

90+5
    Akcja za akcję w końcówce spotkania, ale czasu na jego rozstrzygnięcie jest z minuty na minutę coraz mniej.

90+4
    Jorge Cuenca napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+3
    Kibice Blaugrany są zrozpaczeni anulowaniem decyzji o przyznaniu ich zespołowi rzutu karnego.

90+2
    Decyzja została anulowana po wideo weryfikacji. Nie będzie, przynajmniej na razie, rzutu karnego dla FC Barcelony!

90
    Doliczone osiem minut do podstawowego czasu.

90
    Sędzia postanowił przyjrzeć się wydarzeniom raz jeszcze na monitorze.

90
    Zagranie ręką i sędzia przyznał jedenastkę FC Barcelonie w ostatniej minucie podstawowego czasu!

89
    Yerson Mosquera napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

89
    Ronald Araujo napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

87
    Na pewno obu jedenastkom nie zabraknie determinacji do rozstrzygnięcia pojedynku w ostatnich minutach.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

84
    Strzelcem bramki GONÇALO GUEDES.

To jest prawdziwe kino, to widowisko aż chce się oglądać. Ponownie zwrot akcji i Villarreal doprowadził do remisu 3:3. Goncalo Guedes przydał się zespołowi po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Wtargnął on w pole karne i pokonał uderzeniem Inakiego Penę!

Gole: 60. Gündoğan, 68. Pedri, 71. Bailly (sam.) – 41. G. Moreno, 54. Akhomach, 84. Go. Guedes, 90+9. Sörloth, 90+11. Morales

Kartki:   34. Romeu (BAR), 68. Lewandowski (BAR), 89. Araújo (BAR) – 16. Baena (VLR), 68. Bailly (VLR), 89. Y. Mosquera (VLR), 90+4. Cuenca (VLR)

Posiadanie piłki: 67 % : 33 %.
    Strzały celne: 10:6. Strzały niecelne: 4:0. Rzuty rożne: 10:0. Spalone: 0:3. Foule: 8:13.
    FC Barcelona: I. Peña – Koundé, Araújo (C), Christensen (46. Cubarsí), Fort (46. Cancelo) – de Jong, Romeu (46. Pedri), Gündoğan – Yamal, Lewandowski (78. Roque), Félix (58. F. Torres).
    Zmiany: Astralaga, Kochen – Gavi, Guiu, F. López.

Trener: Xavi

Villarreal CF: Jörgensen – Femenía (78. Mosquera), Bailly, Cuenca, A. Moreno (71. Mándí) – Akhomach (58. Guedes), Comesaña, Coquelin, Baena (71. Capoue) – G. Moreno (78. Morales), Sörloth.
    Zmiany: Álvarez – A. Altimira, Trigueros.

Trener: Marcelino

Sędziowie: Jose Luis Munuera Montero