36:36 (15:17)
THW Kiel
Środa 14.02.2024, 20:45 • Hala Legionów, Kielce • Liga Mistrzów • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:23:11)

Solidnie zapracowali szczypiorniści na podział punktów. Druga połowa należała do Industrii Kielce, ale ostatnie słowo w sprawie wyniku, rzutem na 36:36, powiedzieli gracze THW Kiel.

60
    Druga połowa skończona. (36:36)

60
    Decydująca piłka w dłoni Niclasa Ekberga, a ten w ostatniej minucie doprowadził swoim rzutem do remisu. (36:36)
    60
    To już ostatnia minuta i Igor Karacić dał skromne prowadzenie Industrii Kielce. Trzeba bronić. (36:35)

59
    Kolejna przerwa na żądanie szkoleniowca. (35:35)
    59
    Trafił z kolei na miarę wyrównania w kolejnej akcji Niklas Ekberg. Konkretnie z rzutu karnego. Ponownie żadnej z drużyn nie jest bliżej do odniesienia zwycięstwa. (35:35)

59
    W takim momencie niecelnie rzutem rozpędzony wcześniej Eric Johanssen. (35:34)

58
    Przerwa na żądanie szkoleniowca. (35:34)
    58
    Rozegrał się Szymon Sićko i jest skromne prowadzenie zespołu z województwa świętokrzyskiego. (35:34)
    57
    Nie minęła minuta i z kolejnym trafieniem do bramki Mykoła Biłyk. Wyrównanie. (34:33)
    57
    Mykoła Biłyk chce być bohaterem końcówki spotkania. (34:33)
    56
    Daniel Dujszebajew na miarę dwubramkowego prowadzenia Industrii Kielce. (34:32)
    56
    Szymon Sićko wykorzystał okazję do odzyskania prowadzenia swoim rzutem. (33:32)

56
    Przewinienie w ataku odgwizdane gościom i to kolejna w meczu szansa dla Industrii Kielce. (32:32)
    56
    Alex Dujszebajew rzucił kapitalnie w okienko bramki ze znacznego dystansu! (32:32)
    55
    Niclas Ekberg natychmiast odpowiedział po stracie piłki Michała Olejniczaka. (31:32)
    54
    Mykoła Biłyk zameldował się na boisku rzutem do bramki. Nie odpuszczą goście. (31:31)