36:36 (15:17)
THW Kiel
Środa 14.02.2024, 20:45 • Hala Legionów, Kielce • Liga Mistrzów • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:23:11)

Solidnie zapracowali szczypiorniści na podział punktów. Druga połowa należała do Industrii Kielce, ale ostatnie słowo w sprawie wyniku, rzutem na 36:36, powiedzieli gracze THW Kiel.

60
    Druga połowa skończona. (36:36)

60
    Decydująca piłka w dłoni Niclasa Ekberga, a ten w ostatniej minucie doprowadził swoim rzutem do remisu. (36:36)
    60
    To już ostatnia minuta i Igor Karacić dał skromne prowadzenie Industrii Kielce. Trzeba bronić. (36:35)

59
    Kolejna przerwa na żądanie szkoleniowca. (35:35)
    59
    Trafił z kolei na miarę wyrównania w kolejnej akcji Niklas Ekberg. Konkretnie z rzutu karnego. Ponownie żadnej z drużyn nie jest bliżej do odniesienia zwycięstwa. (35:35)

59
    W takim momencie niecelnie rzutem rozpędzony wcześniej Eric Johanssen. (35:34)

58
    Przerwa na żądanie szkoleniowca. (35:34)
    58
    Rozegrał się Szymon Sićko i jest skromne prowadzenie zespołu z województwa świętokrzyskiego. (35:34)
    57
    Nie minęła minuta i z kolejnym trafieniem do bramki Mykoła Biłyk. Wyrównanie. (34:33)
    57
    Mykoła Biłyk chce być bohaterem końcówki spotkania. (34:33)
    56
    Daniel Dujszebajew na miarę dwubramkowego prowadzenia Industrii Kielce. (34:32)
    56
    Szymon Sićko wykorzystał okazję do odzyskania prowadzenia swoim rzutem. (33:32)

56
    Przewinienie w ataku odgwizdane gościom i to kolejna w meczu szansa dla Industrii Kielce. (32:32)
    56
    Alex Dujszebajew rzucił kapitalnie w okienko bramki ze znacznego dystansu! (32:32)
    55
    Niclas Ekberg natychmiast odpowiedział po stracie piłki Michała Olejniczaka. (31:32)
    54
    Mykoła Biłyk zameldował się na boisku rzutem do bramki. Nie odpuszczą goście. (31:31)
    54
    Daniel Dujszebajew dał upragnione prowadzenie gospodarzom z Kielc! (31:30)

53
    Przerwa na żądanie trenera Tałanta Dujszebajewa. (30:30)

53
    Przerwa w grze spowodowana urazem Dylana Nahiego. (30:30)

53
    Interwencja Andreasa Wolffa daje nadzieję na wyrównanie kielczanom. (30:30)
    52
    Arkadiusz Moryto celnie i to oznacza ponownie wyrównanie! (30:30)
    51. Michał OLEJNICZAK - 29:30
    51
    Michał Olejniczak prosto do bramki na zakończenie błyskawicznego ataku. (29:30)
    51
    Eric Johansson rzuca gola za golem ku rozpaczy publiczności. (28:30)

50
    Pozostało 10 minut rywalizacji w Hali Legionów. (28:29)
    50
    Alex Dujszebajew na przełamanie z rzutu karnego. (28:29)

50
    Rzut karny i dwuminutowe wykluczenie dla Weinholda. (27:29)
    49
    Natychmiast wymierzona kara za niewykorzystanie rzutu karnego przez Industrię Kielce. (27:29)

49
    Szymon Sićko nie wykorzystał rzutu karnego. Bronił bramkarz! (27:28)

48
    Rzut karny po przewinieniu na Arkadiuszu Morycie. (27:28)
    47
    Alex Dujszebajew celnie odważnym rzutem z drugiej linii. Jest kontakt. (27:28)
    47
    Ile można tracić bramkę kilka sekund po rzuceniu swojej? Eric Johansson! (26:28)
    47
    Wymiana podań i skuteczny rzut Nicolasa Tournata. (26:27)
    46
    Niklas Ekberg wymienił podania po przechwyceniu piłki i rzucił w sytuacji sam na sam z Andreasem Wolffem. (25:27)

45
    Druga połowa tego bardzo energicznego meczu jest prawie na półmetku. Industria Kielce od dawna nie była na prowadzeniu. (25:26)

45
    Przerwa na żądanie szkoleniowca THW Kiel. (25:26)
    44. Nicolas TOURNAT - 25:26
    44
    Nicolas Tournat wykorzystał przytomne pytanie przez środek. (25:26)
    43
    Nicolas Tournat poradził sobie po dobrze rozegranym ataku przez Industrię Kielce. Gol! (24:26)
    42
    Eric Johansson ponownie poradził sobie z zakończeniem akcji rzutem do siatki. (23:26)

42
    Alex Dujszebajew nie popisał się w krótkim fragmencie meczu zarówno w obronie, jak i w ofensywie. (23:25)
    41
    Eric Johansson celnie i bezradny między słupkami był tym razem Andreas Wolff. (23:25)
    41
    Alex Dujszebajew rzucił celnie na zakończenie indywidualnego rajdu. (23:24)

40
    Niewykorzystana sytuacja podbramkowa przez zespół z Kilonii, jednak pozostał on w posiadaniu. (22:24)
    39. Szymon SIĆKO - 22:24
    39
    Szymon Sićko widowiskowo rzucił z drugiej linii. (22:24)

39
    Rune Dahmke ukarany dwuminutowym wykluczeniem. (21:24)
    39
    Eric Johansson i falujący wynik ponownie pokazuje trzybramkową przewagę THW Kiel. (21:24)
    38
    Hendrik Pekeler wykorzystał do zdobycia gola swoje niebagatelne doświadczenie. (21:23)
    36
    Domagoj Duvnjak ponownie zaserwował gospodarzom swoje firmowe danie. (21:22)
    36
    Wyrównanie Industrii Kielce pomimo osłabienia. Igor Karacić! (21:21)

36
    Rozkręcił się Andreas Wolff między słupkami w bramce Industrii Kielce. (20:21)
    35. Dylan NAHI - 20:21
    35
    Dylan Nahi świetnie poradził sobie z bramkarzem w czystej pozycji rzutowej. (20:21)

35
    Szymon Sićko odesłany na dwuminutowe wykluczenie. (19:21)

34
    Andreas Wolff interweniował w trudnych okolicznościach. (19:21)
    34
    Szymon Sićko celnie z rzutu karnego. (19:21)
    34
    Domagoj Duvnjak skutecznie pod bramką Industrii Kielce. (18:21)
    33
    Igor Karacić wcześnie udokumentował przewagę liczebną Industrii Kielce rzutem do bramki. (18:20)
    33
    Harald Reinkind ponownie z powodzeniem. (17:20)

33
    Petter Overby odesłany na dwuminutowe wykluczenie. (17:19)
    33
    Harald Reinkind przypomniał swoim rzutem o możliwościach w ofensywie. Gol! (17:19)
    32
    Sprytnie rzucił na zakończenie ataku Dylan Nahi. (17:18)
    32
    Petter Overby odpowiedział w trybie natychmiastowym. (16:18)
    32
    Nicolas Tournat rozpoczął rzucanie również w drugiej połowie. (16:17)

31
    Pora na emocje w drugiej połowie spotkania, w pierwszym rozegraniu szczypiorniści THW Kiel. (15:17)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (15:17)

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Ofensywne pół godziny grania. Piłkarze broniący raczej nie mają się czym pochwalić. Na prowadzeniu 17:15 THW Kiel, więc sytuacja Industrii Kielce jest niewesoła.

30
    Pierwsza połowa skończona. (15:17)
    30. Szymon WIADERNY - 15:17
    30
    Szymon Wiaderny zakończył rzutem do bramki akcję przygotowaną na przerwie na żądanie Tałanta Dujszebajewa. (15:17)

30
    Przerwa na żądanie trenera Tałanta Dujszebajewa. (14:17)
    30
    Domagoj Duvnjak popisał się skutecznym rzutem, kiedy jeszcze realizator transmisji telewizyjnej raczył widzów powtórką. (14:17)

29
    Paweł Paczkowski nie poradził sobie w doskonałej szansie z bramkarzem. (14:16)
    29
    Przypomniał o sobie rzutem ze skrzydła do bramki Nicolas Tournat po dograniu Szymona Sićki. (14:16)
    28
    Magnus Landin odbudował trzybramkowe prowadzenie niemieckiego zespołu. (13:16)

28
    Dylan Nahi ponownie odesłany przez sędziego na dwuminutowe wykluczenie. (13:15)
    27
    Akcja przygotowana na czasie zakończyła się rzutem prosto do bramki zawodnika THW Kiel. (13:15)

27
    Przerwa na żądanie szkoleniowca THW Kiel. (13:14)
    26
    Nie organizowali się dostatecznie żwawo w obronie gospodarze, z czego skorzystał Harald Reinkind. (13:13)
    26
    Alex Dujszebajew zaskoczył swoim ruchem i pozostało mu rzucić prosto do siatki. (13:13)

25
    Już ostatnie minuty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania. (12:13)

25
    Przewinienie w ataku odgwizdane zawodnikowi THW Kiel. (12:13)
    24
    Harald Reinkind swoim rzutem do bramki nieco utemperował entuzjazm kielczan na boisku i na trybunach. (12:13)
    24
    Dylan Nahi ponownie nie pogubił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeciwnika. To oznacza wyrównanie. (12:12)
    23
    Alex Dujszebajew wykorzystał zbyt ospałą reakcję w obronie zawodników THW Kiel. (11:12)

23
    Patrick Wiencek upomniany dwuminutowym wykluczeniem. (10:12)
    22
    Szymon Sićko na przebudzenie dla zespołu, a przede wszystkim samego siebie. Bramka! (10:12)
    22
    Karl Wallinius zameldował się na boisku skutecznym rzutem. (9:12)
    21
    Piękne trafienie na zakończenie ekspresowego kontrataku. (9:11)

20
    Andreas Wolff poradził sobie z rzutem z karnego Niclasa Ekberga. (9:10)

20
    Rzut karny dla THW Kiel. (9:10)
    19. Dylan NAHI - 9:10
    19
    Dylan Nahi zachował zimną krew w ekspresowym kontrataku Industrii Kielce. (9:10)

19
    Od początku spotkania jest dynamicznie i brakuje czasu na złapanie oddechu w energicznym pojedynku. (8:10)
    18. Arkadiusz MORYTO - 8:10
    18
    Arkadiusz Moryto skutecznie po rozrzuceniu ataku na prawe skrzydło. (8:10)

17
    Dwuminutowe wykluczenie dla Overbego. (7:10)
    17
    Natychmiast bramkowa odpowiedź i rozkładał bezradnie ręce bramkarza kielczan. (7:10)
    17
    Daniel Dujszebajew popisał się bardzo pomysłowym atakiem. (7:9)

16
    Nicolas Tournat nie poradził sobie w sytuacji sam na sam z bramkarzem. (6:9)
    15
    Ekberg nie miał problemu z rzuceniem do odsłoniętej bramki po przechwyceniu piłki. (6:9)
    14
    Skuteczne wykonanie rzutu karnego i drużyna z Kilonii odzyskała dwubramkowe prowadzenie. (6:7)

13
    Bez jednego zawodnika gospodarze, wykluczenie Daniela Dujszebajewa. (6:7)
    12. Szymon SIĆKO - 6:7
    12
    Szymon Sićko sprytnie przedarł się przez centrum boiska i rzucił między nogami bramkarza. (6:7)

12
    Magnus Landin napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie. (5:7)
    11
    Hendrik Pekeler z golem, zrobił to bardzo sprytnie. (5:7)

11
    Trudny czas, z powodu niewykorzystanych sytuacji podbramkowych, dla Industrii Kielce. (5:6)

10
    Igor Karacić nie pokonał swoim rzutem bramkarza przeciwnika z rzutu karnego. (5:6)
    9
    Nicklas Ekberg dał prowadzenie gościom. (5:5)

9
    Rewelacyjnie bronił Andreas Wolff. (5:5)

8
    Dylan Nahi napomniany żółtą kartką. (5:5)
    8
    Harald Reinkind miał szczęście do rykoszetu. (5:5)

8
    Arkadiusz Moryto nie popisał się na zakończenie błyskawicznego kontrataku. Rzut w słupek. (5:4)
    7
    Daniel Dujszebajew prosto do siatki. (5:4)
    7
    Eric Johansson przedarł się do bramki przez centrum pola. (4:4)

6
    Akcja gospodarzy z województwa świętokrzyskiego zakończona niecelnym rzutem. (4:3)
    5
    Po prostu rewelacyjne trafienie spoza koła Haralda Reinkinda. (4:3)
    5
    Dylan Nahi już także z dwoma rzutami do bramki przeciwnika. (4:2)
    4
    Rzut blisko Andreasa Wolffa, jednak było mało czasu na zareagowanie przez bramkarza. (3:2)
    3
    Dylan Nahi rzucił bramkę na zakończenie kontrataku po pierwszej, wybornej interwencji Andreasa Wolffa. (3:1)

3
    W rozegraniu, ale na razie dość topornie szczypiorniści z Niemiec. (2:1)
    2
    Mocne otwarcie meczu przez Nicolasa Tournata, drugie trafienie. (2:1)
    2
    Eric Johansson rozpoczął rzucanie goli dla przyjezdnych. (1:1)
    1
    Nicolas Tournat nie potrzebował ani minuty na zdobycie pierwszego gola. (1:0)

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Hymn Ligi Mistrzów w kieleckiej Hali Legionów.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Ligi Mistrzów w Kielcach. Industria zmierzy się w nim z THW Kiel. Początek rywalizacji w środę o godzinie 20:45.