Legia Warszawa
4:5 (3:2)
Eurobus Przemyśl
Sobota 24.02.2024, 17:00 • Hala przy Gładkiej, Włochy • FOGO Futsal Ekstraklasa

Eurobus Przemyśl nie był na prowadzeniu przez prawie całe spotkanie aż zdobył je praktycznie ostatnim atakiem i zapewnił sobie zwycięstwo 5:4. (18:37:57)

40

40
    Zespół Eurobus właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki OŁEKSANDR BONDAR.

39
    Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Rui Carlos Pinto).

37
    Strzelcem bramki JAROSŁAW LEBIED.

36
    Gol dla Legii!
    Strzelcem bramki DAVIDSON.

34
    Davidson Silva nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego. Jego uderzenie zostało obronione przez bramkarza.

34
    Żółta kartka dla zespołu Eurobus Przemyśl (Jarosław Lebied).

29
    Strzelcem bramki BRUNINHO.

28
    Czerwona kartka dla zespołu Legia Warszawa (Tomasz Warszawski).

21

Bramka w ostatniej minucie dała prowadzenie po 20 minutach Legii Warszawa. Ekipa z Przemyśla pokazała, że nie zamierza odpuszczać gospodarzom.

20

20
    Strzelcem bramki MAIA MONTEIRO.

19

15
    Żółta kartka dla zespołu Eurobus Przemyśl (Bruninho).

12

9
    Strzelcem bramki MICHAŁ KLAUS.

Gole: 4. Pinto, 9. Klaus, 20. Monteiro, 36. Davidson – 12. Bruninho, 19. Lebied, 29. Bruninho, 37. Lebied, 40. Bondar

Kartki:   39. Pinto (LEG) – 15. Bruninho (EBP), 34. Lebied (EBP)   28. Warszawski (LEG)

Legia Warszawa: Casillas, Warszawski, Sobków, Świątkowski – Gajek, Andre Luiz, Klaus, Pinto, Monteiro, Pikiewicz, Grzyb, Chuva, Storożuk, Milewski, Davidson.

Trener: Mariusz Milewski

Eurobus Przemyśl: Kuźma, Kołtok, Piela – Kokoszka, Marinho, Perez, Neme, Walihura, Gil, Wanat, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Tubau, Fernandes, Bondar, Rudnicki, Pawlak, Lebid, De Agostini, Żanko, Ferreira, Demski, Bała.

Trener: Adriano Ribeiro

Sędziowie: Tokarewicz, Czudzinowicz – Mital, Majszczyk