Strzelcem bramki JAROSŁAW LEBIED.

20
    Strzelcem bramki MAIA MONTEIRO.

20

Bramka w ostatniej minucie dała prowadzenie po 20 minutach Legii Warszawa. Ekipa z Przemyśla pokazała, że nie zamierza odpuszczać gospodarzom.

21

28
    Czerwona kartka dla zespołu Legia Warszawa (Tomasz Warszawski).

29

34
    Żółta kartka dla zespołu Eurobus Przemyśl (Jarosław Lebied).

34
    Davidson Silva nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego. Jego uderzenie zostało obronione przez bramkarza.

36
    Strzelcem bramki DAVIDSON.

37

39
    Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Rui Carlos Pinto).

40
    Strzelcem bramki OŁEKSANDR BONDAR.

40

Eurobus Przemyśl nie był na prowadzeniu przez prawie całe spotkanie aż zdobył je praktycznie ostatnim atakiem i zapewnił sobie zwycięstwo 5:4. (18:37:57)

Gole: 4. Pinto, 9. Klaus, 20. Monteiro, 36. Davidson – 12. Bruninho, 19. Lebied, 29. Bruninho, 37. Lebied, 40. Bondar

Kartki:   39. Pinto (LEG) – 15. Bruninho (EBP), 34. Lebied (EBP)   28. Warszawski (LEG)

Legia Warszawa: Casillas, Warszawski, Sobków, Świątkowski – Gajek, Andre Luiz, Klaus, Pinto, Monteiro, Pikiewicz, Grzyb, Chuva, Storożuk, Milewski, Davidson.

Trener: Mariusz Milewski

Eurobus Przemyśl: Kuźma, Kołtok, Piela – Kokoszka, Marinho, Perez, Neme, Walihura, Gil, Wanat, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Tubau, Fernandes, Bondar, Rudnicki, Pawlak, Lebid, De Agostini, Żanko, Ferreira, Demski, Bała.

Trener: Adriano Ribeiro

Sędziowie: Tokarewicz, Czudzinowicz – Mital, Majszczyk