Piast – Raków 3:0 (koniec) | Lech P. – Pogoń 0:1 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Lech Poznań
0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin
Wtorek 27.02.2024, 20:30 • INEA Stadion, Poznań • Fortuna Puchar Polski • Ćwierćfinał

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (23:09:32)
    Pogoń zagra w półfinale!

Pogoń Szczecin zagra w półfinale Fortuna Pucharu Polski. Zdecydowała o tym bramka Joao Gamboi na samo zakończenie dogrywki! Szalony wieczór!

120+2

120
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

119
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki JOAO GAMBOA.

Pogoń Szczecin na prowadzeniu w Poznaniu! Niesamowite sceny pod sektorem gości. Po dorzuceniu z rzutu wolnego było zgranie Mariusza Malca, a piłka została wpakowana z bliska do siatki przez Joao Gamboę. Szaleństwo!

118
    Nika Kwekweskiri napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

117
    Adriel Ba Loua skierował piłkę do bramki Valentina Cojocaru strzałem z bliska, ale wcześniej był spalony podającego Kristoffera Velde.

116
    Zmiana w drużynie Lech Poznań:
    z boiska schodzi Szymczak, na boisku pojawia się Dziuba.

116
    Joao Gamboa główkował po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego z rzutu rożnego. Chyba nieznaczne pudło środkowego pomocnika, ale jednak pudło!

115
    Rajd zmęczonego Kamila Grosickiego na miarę rzutu rożnego.

114
    Parodia Filipa Szymczaka, chyba już wszystkim brakuje energii.

113
    Kamil Grosicki ani nie zrobił przewagi podaniem do Wahana Biczachczjana, ani późniejszym zagraniem w rękawice Filipa Bednarka.

112
    z boiska schodzi Karlstroem, na boisku pojawia się Ba Loua.

112
    Podobna sytuacja po zaledwie minucie. Lech Poznań może wreszcie zaskoczyć Portowców rozegraniem rzutu rożnego.

111
    Lech Poznań od rzutu rożnego po interwencji Leonardo Koutrisa.

110
    Rozegranie z udziałem Kamila Grosickiego, a zakończyło się ono niedokładnym strzałem Leonardo Koutrisa.