2
25 13 25 19 10
Czwartek 29.02.2024, 17:00 • Suwałki Arena, Suwałki • PlusLiga • 25. kolejka

To już wszystko na dziś jeśli chodzi o siatkarskie emocje w obiekcie Suwałki Arena. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i razem przeżywane emocje. Zachęcam tym samym do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę udanego wieczoru i dobrej nocy. Do następnego! (19:29:28)
    Ślepsk Malow Suwałki przełamuje swoją złą passę 5 meczów pod rząd z porażką na koncie i w końcu to oni wygrywają, a co ważne na swoim terenie przed własną publicznością z wyżej notowaną w tabeli drużyną PGE GiEK Skry Bełchatów rezultatem 3:2!

W pełni zasłużenie najlepszym zawodnikiem meczu wybrano kapitana i atakującego Ślepska Malow Suwałki Bartosza Filipiaka, który dzisiejszego popołudnia zdobył 26 punktów notując przy tym 2 asy i 7 pomyłek na zagrywce, wykonując 39 ataków, z których 21, czyli 54% było skutecznych, a do tego dokładając 3 punktowe bloki. W każdym elemencie gry gospodarze byli dziś konkretniejsi i lepsi od rywali z Bełchatowa stąd ich zasłużona wygrana po pięciosetowym starciu!

Koniec meczu

15:10
    Przez środek atakuje Konrad Stajer, który daje Ślepskowi Malow Suwałki wygraną 15:10 w secie piątym, a w efekcie cały mecz gospodarze wygrywają wynikiem 3:2!

14:10
    Nieudany serwis Stajera.

14:9
    W ataku po ciele rywala uderza piłkę w aut Halaba i sprawia on, że gospodarze mają piłki meczowe na wagę zwycięstwa!

13:9
    Rozważnie w ofensywie pograł Filipiak i utrzymują przewagę 4 oczek gospodarze nad rywalami.

12:9
    Adrian Aciobăniței walczy jeszcze i punktuje na konto bełchatowian.

12:8
    Drugi czas na żądanie w secie piątym dla drużyny PGE GiEK Skry Bełchatów prowadzonej przez włoskiego trenera Andrea Gardiniego.