Korona – Cracovia 1:1 (koniec) | Puszcza – Raków 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Lech P. 0:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:1 (0:1)
Raków Częstochowa
Sobota 09.03.2024, 17:30 • Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • 24. kolejka
    49. Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona

49
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Raków Częstochowa (Fran Tudor).

Trochę wykrakaliśmy. Będzie przez większość część drugiej połowy meczu dziesięciu na dziesięciu. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Frana Tudora za atak stemplem na stopę Romana Jakuby.

31
    Fran Tudor napomniany żółtą kartką za przewinienie na Wojciechu Hajdzie.
    21. Czerwona kartka

21
    Czerwona kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Ioan-Calin Revenco).

Gospodarze w osłabieniu za ostre przewinienie na połowie przeciwnika na Gustavie Berggrenie. Bezmyślne zachowanie zawodnika Puszczy Niepołomice.

Gole: 90+2. Sołowiej (kar.) – 26. Crăciun (sam.)

Kartki:   31. Tudor (RAK)   49. Tudor (RAK)   21. Revenco (PSZ)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 5:14. Rzuty rożne: 2:6. Spalone: 2:1. Foule: 13:12.
    Puszcza Niepołomice: Zych – Yakuba, Wojcinowicz, K. Stępień (73. Walski), Lee – Mroziński, Serafin (C) (46. Siemaszko), Crăciun (46. Sołowiej), Zapolnik (78. Majchrzak) – Revenco, Hajda (82. Tomalski).
    Zmiany: Komar – Stec, Koj, Poczobut.

Trener: Tomasz Tułacz

Raków Częstochowa: V. Kovačević – Racovițan, Arsenić (C) (69. Pestka), Svarnas – Tudor, Koczerhin, Berggren, Otieno – Drachal (72. J. Silva), Nowak (90+3. Yeboah) – Crnac (68. Zwoliński).
    Zmiany: Bieszczad – A. Kovačević, Myszor, Masiak, Baráth.

Trener: Dawid Szwarga

Sędziowie: Damian Sylwestrzak (Wrocław)