LUK – ZAKSA 3:0 (koniec) | Projekt – Warta 3:1 (koniec) | Cuprum – Stal 2:3 (koniec)
Niedziela 10.03.2024, 17:30 • Hala Torwar, Warszawa • PlusLiga • 25. kolejka

Atakujący Projektu Warszawa Bartłomiej Bołądź zostaje wybrany MVP tego meczu zdobywając 31 punktów i mając w dorobku 6 popsutych zagrywek, 1 asa na koncie, 41 wykonanych ataków, z których zakończył 27 ze skutecznością 66%, a także 3 punktowe bloki!

25:23
    Świetnie nad potrójnym blokiem gości w aut huknął piłkę w 9. metr Bartłomiej Bołądź i kończy tym samym czwartą odsłonę, którą Projekt Warszawa wygrywa 25:23, a cały mecz 3:1!

24:22
    Karol Butryn zatrzymywany blokiem przez Bartłomieja Bołądzia. Piłki meczowe dla Projektu Warszawa!

19:21
    Ustrzelony Igor Grobelny serwisem przez Karola Butryna!

14:15
    Jan Firlej pocelował serwisem w Patryka Łabę i mamy asa na koncie rozgrywającego Projektu!

3:7
    Atakujący Aluronu CMC Warty Zawiercie Karol Butryn trafia serwisem prosto w przyjmującego Igora Grobelnego, który przed momentem wszedł na parkiet do gry!

24:26
    Patryk Łaba kończy akcję po skosie z lewego skrzydła i w secie trzecim 26:24 zwycięża ekipa Aluronu CMC Warty Zawiercie. Mają również wygranego seta w tym meczu na swoim koncie goście, a prowadzi wciąż Projekt wynikiem 2:1!

24:25
    Po prostej w aut obija warszawski blok na prawym skrzydle Butryn. Setbol dla Warty!

23:24
    Blokowany Bartłomiej Bołądź na lewym skrzydle i jako pierwsi w secie trzecim setbola mają goście z Zawiercia!

18:17
    Ustrzelony w obronie Francuz Kevin Tillie zagrywką przez kapitana Aluronu CMC Warty Zawiercie Mateusza Bieńka!

9:7
    Andrzej Wrona zagrywką trafia w Bartosza Kwolka!

7:7
    Świetnie dokłada mocny serwis Miłosz Zniszczoł!

4:4
    Również potrafi przyłożyć na zagrywce celnie w 9. metr Bartłomiej Bołądź!

1:3
    Teraz już czysto w wolne pole po taśmie kieruje zagrywkę Bieniek!

1:2
    Ustrzelony serwisem przez Mateusza Bieńka libero warszawskiej ekipy Damian Wojtaszek!

25:21
    Zamieszanie po stronie gości, co wykorzystują siatkarze Projektu, a dokładniej Jurij Semeniuk, który ze środka pewnie atakuje w boisko i kończy drugą odsłonę wynikiem 25:21 dla warszawian!

24:21
    Po dłoniach Trévora Clévenota uderza teraz piłkę w aut Artur Szalpuk. Mamy więc piłki setowe dla Projektu Warszawa!

32:30
    W aut z szóstej strefy atakuje piłkę na środku siatki Kwolek i 32:30 w secie pierwszym zwycięża ekipa Projektu Warszawa!

31:30
    W aut z lewej flanki o dłonie blokujących zawiercian uderza piłkę Artur Szalpuk. Jeszcze jeden!

30:29
    Świetnie podwójny blok gospodarzy zatrzymuje uderzenie Kwolka ze skrzydła i wracają do piłek setowych warszawianie!

28:29
    Ustrzelony Artur Szalpuk na 9. metrze przez Karola Butryna mocnym uderzeniem po przekątnej. Jeszcze jedna piłka setowa dla "Jurajskich Rycerzy"!

27:28
    Blokowany na lewej flance Kevin Tillie i ta nieudana próba Francuza sprawia, że teraz to goście mają setbola!

27:26
    Ostry skos w ataku Bołądzia na prawej flance i jeszcze jeden setbol dla gospodarzy!

26:25
    Spory aut w ataku ze środka Mateusza Bieńka i znów piłkę setową ma Projekt!

24:25
    Dobra wymiana piłki przez gości i teraz to Aluron CMC Warta Zawiercie ma setbola!

24:23
    Szczęśliwie teraz po stronie gospodarzy Artur Szalpuk, który kiwa w swoim stylu piłkę o dłonie rywali w bloku na aut. Piłka setowa dla Projektu Warszawa!