Indykpol – Cuprum | 2:3 (koniec) |
finał
Indykpol AZS Olsztyn
|
2 |
23 | 27 | 26 | 21 | 10 | ||
KGHM Cuprum Lubin
|
3 |
25 | 25 | 24 | 25 | 15 |
10:15
|
Skuteczna akcja Cuprum na zakończenie maratońskiego grania!
|
|
8:14
|
Seria piłek meczowych dla rozradowanych zawodników z województwa dolnośląskiego.
|
|
21:25
|
Od razu pierwsza piłka setowa wykorzystana!
|
|
21:24
|
Seria piłek setowych.
|
|
26:24
|
Alan Sousa zaserwował asa!
|
|
25:24
|
Błąd serwisowy.
|
|
24:23
|
Piłka setowa po autowym ataku Alexandra Bergera!
|
|
27:25
|
Blok na Alexandrze Bergerze.
|
|
26:25
|
Alan Sousa zaserwował asa!
|
|
24:25
|
Odpowiedzieli na środku siatki lubinianie atakiem Pawła Pietraszki.
|
|
23:24
|
Piłka setowa po błędzie serwisowym Manuela Armoi.
|
|
23:25
|
Zakończenie pierwszego seta atakiem ze środka!
|
|
22:24
|
Piłki setowe po nieudanym ataku Cezarego Sapińskiego!
|
Czas meczu: 2:19 5. set: 0:18 |
|||
Indykpol | Cuprum | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
10 | 107 | 114 | 15 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 4 | 4 | 3 |
Piłki setowe | |||
0 | 3 | 8 | 3 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 3 | 3 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 7 | 4 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 18 | 14 | 1 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
1 / 10 10 % |
31 / 107 29 % |
38 / 114 33 % |
6 / 15 40 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
9 / 15 60 % |
76 / 114 67 % |
76 / 107 71 % |
9 / 10 90 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Indykpol AZS Olsztyn:
Alan Sousa, Jankiewicz, Jakubiszak, Siwczyk, Sapiński, Majchrzak, Armoa, Szymendera, Sienkiewicz, Hawryluk, Janikowski, Tuaniga.
Libero: Karlitzek, Ciunajtis.
Zmiany:
Trener: Javier Weber
KGHM Cuprum Lubin: Węgrzyn, Lipiński, Ferens, Kubicki, Gelinski, Pietraszko, Czerny, Kwasowski, Hanes, Berger.
Libero: Masłowski, Granieczny.
Zmiany:
Trener: Paweł Rusek
Libero: Karlitzek, Ciunajtis.
Zmiany:
Trener: Javier Weber
KGHM Cuprum Lubin: Węgrzyn, Lipiński, Ferens, Kubicki, Gelinski, Pietraszko, Czerny, Kwasowski, Hanes, Berger.
Libero: Masłowski, Granieczny.
Zmiany:
Trener: Paweł Rusek
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Piotr Skowroński
Sędzia drugi: Agnieszka Michlic
Komisarz: Witold Murczkiewicz
Widownia:
Sebastian