Indykpol – Cuprum | 2:3 (koniec) |
finał
Indykpol AZS Olsztyn
|
2 |
23 | 27 | 26 | 21 | 10 | ||
KGHM Cuprum Lubin
|
3 |
25 | 25 | 24 | 25 | 15 |
Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.
(20:24:17)
|
||
Blisko trzy godziny grania w Olsztynie i cieszą się po nim coraz bliżsi utrzymania siatkarze Cuprum. Przyjezdni zwyciężyli 3:2.
|
||
Koniec meczu
|
||
10:15
|
Skuteczna akcja Cuprum na zakończenie maratońskiego grania!
|
|
10:14
|
Przerwa na żądanie trenera Pawła Ruska.
|
|
10:14
|
Bronią się gospodarze.
|
|
9:14
|
Pierwsza piłka meczowa niewykorzystana.
|
|
8:14
|
Seria piłek meczowych dla rozradowanych zawodników z województwa dolnośląskiego.
|
|
8:13
|
Już tylko dwóch punktów brakuje do zwycięstwa zawodnikom Cuprum.
|
|
8:12
|
Jeszcze niewykorzystana szansa zespołu z Lubina.
|
|
Zarejestruj się i zyskaj zakład bez ryzyka 500 PLN! Go+BET
|
||
7:12
|
Skutecznie po ich stronie siatki zawodnicy Cuprum.
|
|
7:11
|
Nieśmiała riposta zespołu z Warmii.
|
|
6:11
|
Takiej zaliczki jeszcze nie było!
|
|
6:10
|
Blisko, coraz bliżej końcowego sukcesu przyjezdni.
|
|
6:9
|
Punktują gospodarze.
|
|
5:9
|
Nie oddają wyraźnego prowadzenia siatkarze Cuprum.
|
|
5:8
|
Próbują ratować wynik gospodarze.
|
|
4:8
|
Cztery punkty zaliczki Cuprum przy zmianie stron.
|
|
4:7
|
Ponownie punktują goście.
|
Czas meczu: 2:19 5. set: 0:18 |
|||
Indykpol | Cuprum | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
10 | 107 | 114 | 15 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 4 | 4 | 3 |
Piłki setowe | |||
0 | 3 | 8 | 3 |
Piłki meczowe | |||
0 | 0 | 3 | 3 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 7 | 4 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 18 | 14 | 1 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
1 / 10 10 % |
31 / 107 29 % |
38 / 114 33 % |
6 / 15 40 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
9 / 15 60 % |
76 / 114 67 % |
76 / 107 71 % |
9 / 10 90 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Indykpol AZS Olsztyn:
Alan Sousa, Jankiewicz, Jakubiszak, Siwczyk, Sapiński, Majchrzak, Armoa, Szymendera, Sienkiewicz, Hawryluk, Janikowski, Tuaniga.
Libero: Karlitzek, Ciunajtis.
Zmiany:
Trener: Javier Weber
KGHM Cuprum Lubin: Węgrzyn, Lipiński, Ferens, Kubicki, Gelinski, Pietraszko, Czerny, Kwasowski, Hanes, Berger.
Libero: Masłowski, Granieczny.
Zmiany:
Trener: Paweł Rusek
Libero: Karlitzek, Ciunajtis.
Zmiany:
Trener: Javier Weber
KGHM Cuprum Lubin: Węgrzyn, Lipiński, Ferens, Kubicki, Gelinski, Pietraszko, Czerny, Kwasowski, Hanes, Berger.
Libero: Masłowski, Granieczny.
Zmiany:
Trener: Paweł Rusek
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Piotr Skowroński
Sędzia drugi: Agnieszka Michlic
Komisarz: Witold Murczkiewicz
Widownia:
Sebastian