Industria – GOG pl 33:28 (koniec)
Industria Kielce
33:28 (16:12)
GOG
Środa 03.04.2024, 18:45 • Hala Legionów - MOSiR, Kielce • Liga Mistrzów • 1/8 finału

Na dziś to już koniec emocji w szczypiorniaku. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie z całego serca za wspólne wrażenia i razem spędzony czas. Zachęcam tym samym do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę miłego wieczoru i do następnego! (20:20:13)
    W pierwszej połowie Niemiec Andreas Wolff, a w drugiej części pojedynku Sandro Meštrić z Chorwacji kapitalnie bronił bramki Industrii Kielce!

Niemiecki SC Magdeburg będzie ćwierćfinałowym przeciwnikiem Industrii Kielce w kolejnej fazie rozgrywek EHF Ligi Mistrzów mężczyzn sezonu 2023/2024 w piłce ręcznej po dwóch przekonujących zwycięstwach pod rząd w rywalizacji z duńskim GOG!

Koniec meczu. (33:28)
    60
    Michał Olejniczak ustala wynik tej rywalizacji! (33:28)

60
    Bardzo dobrze między słupkami kieleckiej drużyny radzi sobie chorwacki bramkarz Sandro Meštrić! (32:28)
    59
    Celnie lobuje piłkę nad bramkarzem z prawego skrzydła wbiegający tam Duńczyk Kasper Kildelund. (32:28)
    58
    Z dalszej odległości trafia celnym rzutem islandzki szczyoiornista Industrii Kielce Haukur Thrastarson. (32:27)

58
    Na dwie minuty wyrzucony jeszcze z gry Henrik Jakobsen po stronie duńskiego GOG za faul na rywalu.
    57
    Z ostrego kąta wciska piłkę do bramki tuż przy słupku Lauritz Legér. (31:27)

57
    Szkoleniowiec przyjezdnej drużyny GOG z Danii Mikkel Voigt Frederiksen prosi o timeout dla swoich podopiecznych.
    57. Nicolas TOURNAT - 31:26
    57
    Francuski obrotowy z Francji Tournat z bliska pewnie przyjmuje piłkę i trafia do bramki rywali. (31:26)
    56
    Celny rzut w w dorobku aktywnego w ostatnich minutach gry Hjalte Lykke. (30:26)
    55
    Dylan Nahi wykorzystuje swoją okazję po kontrze gospodarzy. (30:25)
    54. Haukur THRASTARSON - 29:25
    54
    Islandzki zawodnik Haukur Thrastarson trafia celnie z rzutu karnego. (29:25)

54
    Kolejny rzut z 7. metrów wywalczony przez gospodarzy.
    54
    Skutecznie w kontrataku ekipa GOG i trafia Emil Madsen do bramki przeciwnika. (28:25)