Industria – GOG pl 33:28 (koniec)
Industria Kielce
33:28 (16:12)
GOG
Środa 03.04.2024, 18:45 • Hala Legionów - MOSiR, Kielce • Liga Mistrzów • 1/8 finału

Na dziś to już koniec emocji w szczypiorniaku. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie z całego serca za wspólne wrażenia i razem spędzony czas. Zachęcam tym samym do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę miłego wieczoru i do następnego! (20:20:13)
    W pierwszej połowie Niemiec Andreas Wolff, a w drugiej części pojedynku Sandro Meštrić z Chorwacji kapitalnie bronił bramki Industrii Kielce!

Niemiecki SC Magdeburg będzie ćwierćfinałowym przeciwnikiem Industrii Kielce w kolejnej fazie rozgrywek EHF Ligi Mistrzów mężczyzn sezonu 2023/2024 w piłce ręcznej po dwóch przekonujących zwycięstwach pod rząd w rywalizacji z duńskim GOG!

Koniec meczu. (33:28)
    60
    Michał Olejniczak ustala wynik tej rywalizacji! (33:28)

60
    Bardzo dobrze między słupkami kieleckiej drużyny radzi sobie chorwacki bramkarz Sandro Meštrić! (32:28)
    59
    Celnie lobuje piłkę nad bramkarzem z prawego skrzydła wbiegający tam Duńczyk Kasper Kildelund. (32:28)
    58
    Z dalszej odległości trafia celnym rzutem islandzki szczyoiornista Industrii Kielce Haukur Thrastarson. (32:27)

58
    Na dwie minuty wyrzucony jeszcze z gry Henrik Jakobsen po stronie duńskiego GOG za faul na rywalu.
    57
    Z ostrego kąta wciska piłkę do bramki tuż przy słupku Lauritz Legér. (31:27)

57
    Szkoleniowiec przyjezdnej drużyny GOG z Danii Mikkel Voigt Frederiksen prosi o timeout dla swoich podopiecznych.
    57. Nicolas TOURNAT - 31:26
    57
    Francuski obrotowy z Francji Tournat z bliska pewnie przyjmuje piłkę i trafia do bramki rywali. (31:26)
    56
    Celny rzut w w dorobku aktywnego w ostatnich minutach gry Hjalte Lykke. (30:26)
    55
    Dylan Nahi wykorzystuje swoją okazję po kontrze gospodarzy. (30:25)
    54. Haukur THRASTARSON - 29:25
    54
    Islandzki zawodnik Haukur Thrastarson trafia celnie z rzutu karnego. (29:25)

54
    Kolejny rzut z 7. metrów wywalczony przez gospodarzy.
    54
    Skutecznie w kontrataku ekipa GOG i trafia Emil Madsen do bramki przeciwnika. (28:25)

53
    Marnuje rzut z 7. metra Francuz Dylan Nahi. (28:24)

53
    Faulowany Alex Dujszebajew w miejscu, gdzie został już podyktowany rzut karny dla Industrii Kielce.
    52
    Emil Madsen w skutecznej próbie na koncie. Walczą jeszcze duńscy szczypiorniści w tym pojedynku chociażby o korzystny wynik. (28:24)

51
    Dwie minuty kary otrzymuje teraz Francuz Nicolas Tournat za przewinienie na Lykke.
    50
    Alex Dujszebajew z trafieniem na 10 minut przed końcem spotkania. (28:23)
    49
    Rzuca celnie też Rasmussen w szybkiej odpowiedzi. (27:23)
    49. Haukur THRASTARSON - 27:22
    49
    Islandczyk Thrastarson skutecznie wbiega i rzuca. (27:22)

48
    Kolejna seria zmarnowanych okazji z obu stron. (26:22)

47
    Mikkel Voigt Frederiksen – trener duńskiego GOG prosi o przerwę.
    47. Dylan NAHI - 26:22
    47
    Z bliskiej odległości Nahi skutecznie rzuca do bramki przeciwnika. (26:22)

47
    Marnują swoje okazje z obu stron szczypiorniści GOG i Industrii. (25:22)
    46
    Dobrze wbiega i celnie rzuca w tej sytuacji Arkadiusz Moryto. (25:22)
    45
    Popisowy rzut z daleka Mensinga w samo okienko bramki. (24:22)
    44
    Doskonały rzut z daleka po koźle na koncie Hjalto Lykke. (24:21)
    43
    Igor Karačić trafia do bramki rzutem z 7. metrów. (24:20)

43
    Clausen z dwoma minutami kary na koncie po faulu na Moryto.
    42
    Siłowym rzutem przełamuje dłonie golkipera kieleckiej Industrii Aaron Mensing. (23:20)
    42. Tomasz GĘBALA - 23:19
    42
    Po dobrze przeprowadzonej akcji wykańcza rzutem celnym Tomasz Gębala. (23:19)
    41
    Hjalte Lykke w sprawnym ataku trafia po ofiarnej akcji gości. (22:19)
    40. Alex DUJSZEBAJEW - 22:18
    40
    Trudny rzut skieorwany w dół i trafia kapitan Alex Dujszebajew. (22:18)

39
    Za długo Duńczycy rozgrywali akcję i okazję mają kielczanie na skonstruowanie ataku. (21:18)
    38
    Daniel Dujszebajew z celnym rzutem w dorobku i 21:18 prowadzi Industria Kielce. (21:18)
    37
    Christoffersen dokłada bramkę i zbliżają się na 2 trafienia goście z Danii. (20:18)
    36
    Jeszcze raz z bramką na koncie Mensing. (20:17)
    35
    Kapitan kieleckiej Industrii Alex Dujszebajew trafia w składnym ataku swojego zespołu. (20:16)
    35
    Z bramką na koncie także Lindskog po stronie ekipy GOG. (19:16)
    34
    Arciom Karalok dokłada swoje trafienie w tej połowie gry. (19:15)
    34. Igor KARACIĆ - 18:14
    34
    Chorwat Igor Karačić w udanej próbie. (18:14)
    33
    Aaron Mensing z precyzyjnym rzutem na swoim koncie. (17:14)
    32
    Daniel Dujszebajew także udanie w ofensywie. (17:13)
    31
    Trafia po przerwie w akcji GOG Rasmussen. (16:13)

31
    2. połowa rozpoczęta. (16:12)
    Mimo, że kielczanie rzucają sporo bramek, to również na pochwałę zasługuje postawa bramkarza ekipy GOG, który podobnie jak Andreas Wolff zanotował kilka udanych parad!
    Kapitalnie jak na razie wygląda to na trybunach oraz na parkiecie. Industria Kielce prowadzi różnicą 4 bramek, co łącznie daje jej sporą przewagę w całym dwumeczu z duńskim GOG. To sprawia, że coraz większą formalnością staje się ostatnie 30 minut gry!

30
    1. połowa zakończona. (16:12)
    30. Artsem KARALEK - 16:12
    30
    Jeszcze w ostatniej akcji meczu podwyższa prowadzenie gospodarzy Białorusin Arciom Karalok. (16:12)

30
    Szkoleniowiec Industrii Kielce Tałant Dujszebajew prosi jeszcze o przerwę na żądanie.
    30
    Skutecznie Hjatle Lykke trafia rzutem sprzed pola karnego. (15:12)
    30
    W sprawnej akcji kielczan trafia Nahi. (15:11)
    29
    Wykończona akcja gości przez Rasmussena. (14:11)

28
    Nie zdołał trafić z 7. metra Arkadiusz Moryto, a zatrzymał go w bramce Tobias Thulin! (14:10)

28
    Francuz Nicolas Tournat wywalczył rzut z 7. metrów dla gospodarzy.

28
    Dobrze Tobias Thulin radzi sobie w bramce po akcji ofensywnej Industrii. (14:10)
    27. Bardzo dobra postawa Niemca w dzisiejszym meczu dla gospodarzy!

27
    Znów Andreas Wolff jest w bramce bohaterem Industrii Kielce! (14:10)
    26. Dylan NAHI - 14:10
    26
    Dylan Nahi kapitalnie na kontrze rzuca po koźle w drugie tempo i nie do obrony dla przeciwnika! (14:10)
    26. Michał OLEJNICZAK - 13:10
    26
    Ofiarnie, ale celnie Olejniczak w tej akcji. (13:10)

26
    Zmarnowana sytuacja przez ekipę GOG i kolejna akcja rozgrywana przez gospodarzy. (12:10)
    25. Haukur THRASTARSON - 12:10
    25
    Kolejny znakomity rzut na koncie szczypiornisty z Kielc. Tym razem autorem tego trafienia Islandczyk Haukur Thrastarson! (12:10)
    23
    Sprawnie na prowadzenie wraca kielecka drużyna po dobrym wbiegnięciu i celnym rzucie kapitana Alexa Dujszebajewa. (11:10)
    22. Michał OLEJNICZAK - 10:10
    22
    Świetnym i zarazem mocnym rzutem z daleka Michał Olejniczak pokonuje bramkarza drużyny GOG. (10:10)
    22
    Zachariassen w tej akcji daje znów powrót na prowadzenie ekipie przyjezdnych. (9:10)

21
    Trener duńskiej ekipy GOG Mikkel Voigt Frederiksen zwołuje swój zespół na czas.
    21. Popisowa obrona Niemca!

21
    Doskonale w kieleckiej bramce radzi sobie Wolff! (9:9)

21
    Faul przy wbieganiu z prawego skrzydła na rywalu ze strony Francuza Benoîta Kounkouda i mamy dwie minuty kary dla zawodnika Industrii Kielce.
    20
    Walczą ciągle Duńczycy, a do bramki w szybkiej akcji przeprowadzoenj przez GOG trafia Henrik Jakobsen. (9:9)
    20
    Grali bez bramkarza w tej akcji goście i stracili piłki co skrzętnie wykorzystał Nahi, który trafia do pustej bramki. (9:8)

19
    Zmarnowany rzut karny przez Dylana Nahi. (8:8)

19
    Dwie minuty kary dla Aarona Mensinga za faul na przeciwniku. Mamy więc rzut karny dla Industrii.
    18
    Oskar Vind Rasmussen wbiega na prawej stronie i rzuca nie do obrony. (8:8)

18
    Tomasz Gębala z dwoma minutami kary na koncie w swoim dorobku po faulu przy własnym polu karnym.

18
    Świetnie bramkarz duńskiego GOG broni rzut z pewnej pozycji Nahiego! (8:7)
    17
    W akcji ofensywnej kielczan z wykończonym rzutem na koncie Francuz Nicolas Tournat. (8:7)
    17. Hans MENSING - 7:7
    17
    Aaron Mensing w szybkiej odpowiedzi ze skutecznym rzutem. (7:7)
    16
    Na listę strzelców wpisuje się teraz na pozycji lewego skrzydłowego Francuz Dylan Nahi. (7:6)

15
    W pierwsze tempo znajduje miejsce i trafia do bramki na 6:6 z 7. metrów Lauritz Reinholdt Legér. (6:6)

15
    Hjalte Lykke wywalczył rzut karny dla przyjezdnych.
    14
    Zalicza kontaktowy rzut do bramki przeciwnika Nicolai Pedersen. (6:5)
    13. Niesamowicie skuteczny w obronie jest dziś Andreas Wolff!

13
    Znów doskonale radzi sobie w bramce Andreas Wolff i gra toczy się dalej! (6:4)
    12
    Alex Dujszebajew – kapitan kieleckiej Industrii wykorzystuje kontratak gospodarzy. (6:4)
    11. Najpierw w słupek, a potem w nogę golkipera kieleckiej Industrii trafia piłka w tej akcji i nie tracą oczka gospodarze!

11
    Ponownie świetnie Wolff między słupkami polskiej ekipy! (5:4)
    11
    Drugi z braci Dujszebajew, czyli Daniel zdobywa bramkę na korzyść gospodarzy, którzy teraz prowadzą. (5:4)
    10. Świetnie w bramce gra Andreaas Wolff!

10
    Teraz Anders Zachariassen przegrywa rywalizację z niemieckim bramkarzem Industrii Kielce Andreasem Wolffem! (4:4)
    9. Alex DUJSZEBAJEW - 4:4
    9
    Kapitan gospodarzy skutecznie trafia. (4:4)
    9
    Alexandre Christoffersen kapitalnie w kontrze punktuje na konto gości z Danii. (3:4)

7
    Igor Karačić z 7. metrów pewnie rzuca na 3:3. (3:3)

7
    Dogodną okazję przyjezdnych marnuje teraz Emil Wernsdorf Madsen. (2:3)

6
    Szymon Wiaderny marnuje akcję na niekorzyść kieleckiej Industrii. (2:3)

5
    Ze skrzydła na lewej stronie boiska rzuca niecelnie obok bramki gospodarzy Christoffersen. (2:3)

5
    Z karą dwóch minut Duńczyk Aaron Mensing po stronie gości.
    5. Alex DUJSZEBAJEW - 2:3
    5
    Kapitan Industrii Kielce francuskiego pochodzenia Alex Dujszebajew świetnie trafia w ofiarnej akcji kielczan. (2:3)
    4
    W kontrze po nieudanej akcji gospodarzy trafia pewnie z kilku metrów Christoffersen. (1:3)

4
    Kapitalnie radzi sobie między słupkami bramkarz Industrii Kielce Niemiec Andreas Wolff! (1:2)
    4
    Premierowe trafienie ma na swoim koncie Chorwat Igor Karačić. (1:2)
    2. Hans MENSING - 0:2
    2
    Po zmarnowanym ataku przez kielczan teraz z dystansu nie do obrony na kontrze rzuca Mensing dla ekipy GOG. (0:2)
    1
    Pierwszy celny rzut w tym pojedynku na konto gości. (0:1)

1
    Mecz rozpoczęty. (0:0)

Na trybunach duże grono kibiców i świetna oprawa, a na parkiecie Hali Legionów – MOSiR w Kielcach są już zawodnicy obu drużyn. Za kilka chwil ruszamy z dużymi emocjami.

Składy drużyn:

Industria Kielce: Wałach, Mestrić, A. Wolff – Olejniczak, Wiaderny, Kounkoud, Dujszebajew (C), Tournat, Karacić, Moryto, Dujszebajew, Thrastarson, Paczkowski, Gębala, Karalek, Nahi.

Trener: Tałant Dujszebajew.

GOG: Dorgelo, Thulin – N. Pedersen, Jakobsen, Madsen, Leger, Rasmussen, Kildelund, Zachariassen, Lyng Als, Lykke, Mensing, Persson, Lindskog, Christoffersen, Clausen.

Trener: Mikkel Voigt Frederiksen.

Główni: Daniel Accoto Martins / Roberto Accoto Martins (POR).
    Delegat: Vladimir Rancik (SVK).
    Kieleccy szczypiorniści już meldują się w Hali Legionów!
    W takim składzie personalnym pojawi się dziś w kieleckiej Hali Legionów miejscowa drużyna Industrii. W końcu szkoleniowiec Tałant Dujszebajew może liczyć na szerszą kadrę swoich podopiecznych!
    Kielecka Industria zdominowała tę część rozgrywek Ligi Mistrzów, ale znacząca przewaga polskiej drużyny jest widziana w ligowych rozgrywkach, gdzie po fazie zasadniczej podopieczni trenera Tałanta Dujszebajewa są na 1. miejscu!
    Oto kilka ujęć z pierwszego pojedynku w tej parze w Danii!
    Bardzo dobre zawody w meczu wyjazdowym z GOG rozegrał kapitan kieleckiej ekipy Alex Dujszebajew!
    Kapitan Industrii Kielce Alex Dujszebajew zaprasza wszystkich do kibicowania w meczu decydującym o awansie do ćwierćfinału tych prestiżowych rozgrywek!
    Pierwsze starcie tych drużyn w Danii zakończyło się wygraną przyjezdnych z Kielc wynikiem 33:25!
    W meczu rewanżowym 1/8 rozgrywek EHF Ligi Mistrzów mężczyzn sezonu 2023/2024 drużyna prowadzona przez trenera Tałanta Dujszebajewa, czyli Industria Kielce przed własną publicznością zmierzy się z duńskim zespołem GOG Svendborg TGI!

Cześć! Mecz startuje o 18:45.