Wisła K. – Motor 1:3 (koniec) | GKS K. – Lechia 1:0 (koniec) | Stal Rz. – Znicz 2:0 (koniec)
Stal Rzeszów
2:0 (2:0)
Znicz Pruszków
Niedziela 07.04.2024, 18:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 26. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:00:37)

Posiadanie piłki: 52% : 48%.
    Strzały celne: 4:7.
    Strzały niecelne: 5:9.
    Rzuty rożne: 7:5.
    Spalone: 0:0.
    Foule: 9:9.

Ostatnia konfrontacja pierwszoligowców w niedzielę zakończyła się zwycięstwem 2:0 Stali Rzeszów ze Zniczem Pruszków. Oba gole padły po dograniach Sebastiena Thilla, które wykorzystali Jesus Diaz oraz Adrian Bukowski.

90+5

90+3
    Dużo doliczonych minut, ale nie doprowadzają one do jakiegokolwiek przełomu w meczu.

90+2
    Rzeszowianie coraz bliżej zachowania czystego konta, nie pozwalają na pokonanie Jakuba Wrąbla.

90
    Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

89
    Ile doliczy sędzia?

87
    Widać już zmęczenie po poczynaniach zawodników obu jedenastek.

86
    Niewiele czasu pozostało obu zespołom na poprawienie rezultatu.

85
    Czy pruszkowian będzie jeszcze stać na przeprowadzenie niebezpiecznego ataku.

84
    Wiktor Nowak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83
    Nie ma już na boisku zawodnika, który swoim uderzeniem rozpoczął strzelanie.

81
    Stal Rzeszów dokonuje zmiany:
    Jesus Diaz opuszcza boisko a pojawia się na nim Salamon.

81
    Bukowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Danielewicz.

80
    Już tylko 10 minut regulaminowego czasu pozostało obu zespołom. Może być jeszcze czas doliczony przez Jacka Małyszka.

79
    Zabrakło teraz dokładności gospodarzom na zakończenie ataku.

78
    Wygląda na to, że niewykorzystany rzut karny odebrał resztki nadziei na zapunktowanie pruszkowianom.

76
    Szkoleniowiec przyjezdnych przeprowadził komplet zmian personalnych. Na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu była także druga roszada zaproponowana przez Marka Zuba.

Gole: 37. Jesus Diaz, 43. Bukowski

Kartki:   6. Jesus Diaz (STL), 46. Wachowiak (STL), 71. Bukowski (STL) – 35. Krajewski (ZNI), 84. Nowak (ZNI)

Spudłowany karny!: 73. Grudziński (ZNI), bramkarz Wrąbel obrona

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 0:0. Foule: 9:9.
    Stal Rzeszów: Wrąbel – Warczak, Kościelny, Góra (34. Wachowiak), Oleksy – Łysiak – Łyczko (75. Grosu), Bukowski (81. Danielewicz), Thill, Prokić – Jesus Diaz (81. Salamon).

Zmiany: Bieszczad – Danielewicz, Kłos, Wachowiak, Hrosu, Kądziołka, Paśko, Salamon, Synoś.

Trener: Marek Zub

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Błyszko (46. Kendzia), Grudziński – Krajewski (74. Wójcicki), Tkaczuk (46. Nowak), Majewski (60. Imai), Moskwik (60. Tabara) – Pomorski, Stanclik, Nagamatsu.

Zmiany: Misztal – Wójcicki, Imai, Tabara, Kendzia, Flisiuk, Nowak, Brysiak, Wawszczyk.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)