Wisła K. – Motor 1:3 (koniec) | GKS K. – Lechia 1:0 (koniec) | Stal Rz. – Znicz 2:0 (koniec)
Stal Rzeszów
2:0 (2:0)
Znicz Pruszków
Niedziela 07.04.2024, 18:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 26. kolejka

84
    Wiktor Nowak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

81
    Stal Rzeszów dokonuje zmiany:
    Jesus Diaz opuszcza boisko a pojawia się na nim Salamon.

81
    Bukowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Danielewicz.

75
    Łyczko opuszcza boisko a pojawia się na nim Grosu.

74
    Znicz Pruszków dokonuje zmiany:
    Krajewski opuszcza boisko a pojawia się na nim Wójcicki.

73
    Nic nie wychodzi zawodnikom Znicza Pruszków. Z kolei Stal Rzeszów ponownie nakręcona. Jakub Wrąbel interweniował po strzale z rzutu karnego Mateusza Grudzińskiego!

72
    Będzie ogromna szansa na zdobycie gola kontaktowego! Rzut karny dla Znicza Pruszków.

71
    Adrian Bukowski naraził się sędziemu. Jest napomnienie żółtym kartonikiem.

60
    Moskwik opuszcza boisko a pojawia się na nim Tabara.

60
    Majewski opuszcza boisko a pojawia się na nim Imai.

46
    Krystian Wachowiak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

46
    Tkaczuk opuszcza boisko a pojawia się na nim Nowak.

46
    Błyszko opuszcza boisko a pojawia się na nim Kendzia.

43
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Gola strzelił ADRIAN BUKOWSKI!

Rewelacyjne przyspieszenie gospodarzy w kwadransie przed przerwą. Dwubramkowe prowadzenie Stali Rzeszów po dwóch szybkich ciosach. Ponownie asystował Sebastien Thill. Tym razem z jego dogrania skorzystał Adrian Bukowski.

37
    Gola strzelił JESUS DIAZ!

Nacisnęli rzeszowianie raz jeszcze, nie zamierzali zmarnować czasu przed końcem pierwszej połowy spotkania. Jest bramka! 1:0! Jesus Diaz skorzystał z dogrania Sebastiena Thilla.

35
    Marcel Krajewski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

34
    Góra opuszcza boisko a pojawia się na nim Wachowiak.

14
    Celne uderzenie pierwszoligowca z Rzeszowa. Interweniował jednak Miłosz Mleczko i gospodarze musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

6
    Jesus Diaz pierwszym zawodnikiem w meczu napomnianym żółtym kartonikiem.

Gole: 37. Jesus Diaz, 43. Bukowski

Kartki:   6. Jesus Diaz (STL), 46. Wachowiak (STL), 71. Bukowski (STL) – 35. Krajewski (ZNI), 84. Nowak (ZNI)

Spudłowany karny!: 73. Grudziński (ZNI), bramkarz Wrąbel obrona

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 0:0. Foule: 9:9.
    Stal Rzeszów: Wrąbel – Warczak, Kościelny, Góra (34. Wachowiak), Oleksy – Łysiak – Łyczko (75. Grosu), Bukowski (81. Danielewicz), Thill, Prokić – Jesus Diaz (81. Salamon).

Zmiany: Bieszczad – Danielewicz, Kłos, Wachowiak, Hrosu, Kądziołka, Paśko, Salamon, Synoś.

Trener: Marek Zub

Znicz Pruszków: Mleczko – Juchymowicz, Błyszko (46. Kendzia), Grudziński – Krajewski (74. Wójcicki), Tkaczuk (46. Nowak), Majewski (60. Imai), Moskwik (60. Tabara) – Pomorski, Stanclik, Nagamatsu.

Zmiany: Misztal – Wójcicki, Imai, Tabara, Kendzia, Flisiuk, Nowak, Brysiak, Wawszczyk.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin)