Polonia W. – Resovia 1:0 (koniec)
Polonia Warszawa
1:0 (0:0)
Resovia
Poniedziałek 08.04.2024, 18:00 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • Fortuna 1 Liga • 26. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:59:10)

Posiadanie piłki: 52% : 48%.
    Strzały celne: 4:3.
    Strzały niecelne: 6:6.
    Rzuty rożne: 6:7.
    Spalone: 2:2.
    Foule: 9:17.

Przełomowe zwycięstwo Polonii Warszawa. Zapewniła je sobie kontratakiem zmienników w 80. minucie. Resovia osunęła się do strefy spadkowej na zapleczu PKO Ekstraklasy.

90+7

90+6
    To już ostatnie ataki tego poniedziałkowego spotkania!
    Tak padła bramka!

90+4
    Bartłomiej Ciepiela napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne na Jakubie Piątku.

90+3
    Chaotycznie Resovia i prawdopodobnie nie zbierze się już do atakowania przed końcem spotkania.

90
    Doliczone sześć minut do regulaminowego czasu.

90
    Szymon Kobusiński napomniany żółtą kartką za przewinienie na Dylanie Lempreurze.

88
    Resovia dokonuje zmiany:
    Mikulec opuszcza boisko a pojawia się na nim Mikrut.

88
    Buchał opuszcza boisko a pojawia się na nim Ciepiela.

87
    Jakub Piątek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia regulaminowego czasu.

82
    Maciej Kowalski-Haberek napomniany żółtą kartką za przewinienie na Adrianie Łyszczarzu.

80
    Gol dla Polonii W.!
    Gola strzelił BARTOSZ BIEDRZYCKI!

Przyspieszenie Polonii w drugiej połowie meczu przyniosło efekt w postaci gola na 1:0 w 80. minucie. Bartosz Biedrzycki zdobył bramkę przeciwnika po dograniu Macieja Kowalskiego-Haberka!

79
    Mija czas, a gola w Warszawie jak nie było, tak nadal nie ma.

78
    Marcin Kluska nie przymierzył strzałem głową po dośrodkowaniu.

76
    Rafał Ulatowski napomniany żółtą kartką za protestowanie.

Gole: 80. Biedrzycki

Kartki:   31. Pleśnierowicz (PLW), 45+1. Xabi (PLW), 82. Kowalski-Haberek (PLW), 87. Piątek (PLW), 90. Kobusiński (PLW) – 90+4. Ciepiela (RES)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 6:7. Spalone: 2:2. Foule: 9:17.
    Polonia Warszawa: Lemanowicz – Grudniewski (73. Kowalski-Haberek), Majsterek, Pleśnierowicz, Zawistowski (46. Biedrzycki), Piątek, Koton, Fadecki, Xabi (66. Kluska), Michalski (60. Bajdur), Kobusiński.

Zmiany: Sandach – Kluska, Wojciechowski, Tomczyk, Bajdur, Pawłowski, Marciniec, Biedrzycki, Kowalski-Haberek.

Trener: Rafał Smalec

Resovia: Gliwa – Mikulec (88. Mikrut), Buchał (88. Ciepiela), Adamski, Ibe-Torti (60. Mazek), Kanach, Bąk, Eizenchart (70. Lempereur), Urynowicz, Łyszczarz, Muratović (60. Górski).

Zmiany: Pindroch – Wasiluk, Górski, Mazek, Lempereur, Tomal, Osyra, Ciepiela, Mikrut.

Trener: Rafał Ulatowski

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź)