Wtorek 09.04.2024, 20:30 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • 25. kolejka

74
    Gol dla Zagłębia!
    Gola strzelił PAWEŁ KRUSZELNICKI!

Zagłębie przekuło przewagę liczebną w gola na 2:1 w 74. minucie. Paweł Kruszelnicki odzyskał prowadzenie dla Miedziowych strzałem z bliska, a akcja bramkowa została przeprowadzona na prawym skraju pola karnego przez Rafała Adamskiego oraz wprowadzonego z ławki rezerwowych Marcela Regułę. Strzelcowi pozostało dopełnić formalności uderzeniem z bliska.

38
    Gol dla Kotwicy!
    Gola zdobył JONATHAN JUNIOR.

Sytuacji podbramkowych Kotwicy było już całkiem sporo i w 38. minucie Jonathan Junior doprowadził do remisu 1:1. Wykazał się instynktem napastnika i wykonał dobitkę strzału Michała Cywińskiego, który odbił Szymon Weirauch. Kołobrzeżanie byli długo na obrzeżach pola karnego Miedziowych aż najskuteczniejszy spośród nich urwał się obrońcom.

7
    Gola strzelił SZYMON KARASIŃSKI!

Miedziowi wcześnie pokazali, że nie zamierzają ułatwiać przełamania gospodarzom. W 7. minucie Zagłębie strzeliło gola na 1:0. Szymon Karasiński pokonał Krystiana Michalskiego płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów w kierunku dalszego narożnika. Akcja lubinian została rozegrana przez Rafała Adamskiego oraz Pawła Kruszelnickiego.

Gole: 38. Jonathan Junior – 7. Karasiński, 74. Kruszelnicki

Kartki:   15. Madembo (KTW), 25. Kreković (KTW), 45. Wełna (KTW) – 28. Orlikowski (LB2), 64. Kolan (LB2), 76. Kizyma (LB2), 90+4. Reguła (LB2)   61. Wełna (KTW)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 1:1. Foule: 12:8.
    Kotwica Kołobrzeg: Michalski – Kosakiewicz, Kozajda, Wełna, Madembo (46. Polak) – Oliveira, Petrović (46. Kort), Cywiński (66. Murawski) – Kreković (66. Pytlewski), Nowak (81' Kozłowski) – Jonathan.

Zmiany: Kozioł – Polak, Pytlewski, Kort, Kozłowski, Stasiak, Murawski, Bykowski, Witasik.

Trener: Maciej Bartoszek

Zagłębie II Lubin: Weirauch – Orlikowski, Sochań (46. Dziewiatowski), Lepczyński, Karasiński, Kizyma (81. Dudziński), Terlecki (72. Reguła), Kocaba, Adamski (81. Szafranek), Kolan, Kruszelnicki (87. Antkiewicz).

Zmiany: Matysek – Dziewiatowski, Dudziński, Antkiewicz, Reguła, Popielec, Szafranek.

Trener: Paweł Sochacki

Sędziowie: Mateusz Jenda (Warszawa)