Mateusz Kizyma napomniany żółtą kartką za przewinienie w centrum pola.

74
    Gol dla Zagłębia!
    Gola strzelił PAWEŁ KRUSZELNICKI!

Zagłębie przekuło przewagę liczebną w gola na 2:1 w 74. minucie. Paweł Kruszelnicki odzyskał prowadzenie dla Miedziowych strzałem z bliska, a akcja bramkowa została przeprowadzona na prawym skraju pola karnego przez Rafała Adamskiego oraz wprowadzonego z ławki rezerwowych Marcela Regułę. Strzelcowi pozostało dopełnić formalności uderzeniem z bliska.

72
    Terlecki opuszcza boisko a pojawia się na nim Reguła.

66
    Cywiński opuszcza boisko a pojawia się na nim Murawski.

66
    Kreković opuszcza boisko a pojawia się na nim Pytlewski.

64
    Jakub Kolan napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

61
    Tomasz Wełna opuszcza boisko po nieco ponad godzinie meczu. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka za przewinienie na połowie przeciwnika.

50
    Po chwili kolejna szansa na gola Rafała Adamskiego, jednak nie przymierzył swoim strzałem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

49
    Michał Kozajda uratował Kotwicę Kołobrzeg. Osłonił on bramkę po błędzie Tomasza Wełny. Rafał Adamski wymanewrował już w sytuacji sam na sam z bramkarzem Krystiana Michalskiego, jednak wygonił się do boku i pozwolił na rewelacyjną interwencję Michałowi Kozajdzie!

46
    Madembo opuszcza boisko a pojawia się na nim Polak.

46
    Petrović opuszcza boisko a pojawia się na nim Kort.

46
    Kolan opuszcza boisko a pojawia się na nim Dziewiatowski.

45
    Tomasz Wełna napomniany żółtą kartką za ratowanie się przewinieniem po stracie piłki.

38
    Gol dla Kotwicy!
    Gola zdobył JONATHAN JUNIOR.

Sytuacji podbramkowych Kotwicy było już całkiem sporo i w 38. minucie Jonathan Junior doprowadził do remisu 1:1. Wykazał się instynktem napastnika i wykonał dobitkę strzału Michała Cywińskiego, który odbił Szymon Weirauch. Kołobrzeżanie byli długo na obrzeżach pola karnego Miedziowych aż najskuteczniejszy spośród nich urwał się obrońcom.

28
    Igor Orlikowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w centrum pola.

25
    Leon Kreković napomniany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu wolnego.

15
    Tafara Madembo napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

7
    Gola strzelił SZYMON KARASIŃSKI!

Miedziowi wcześnie pokazali, że nie zamierzają ułatwiać przełamania gospodarzom. W 7. minucie Zagłębie strzeliło gola na 1:0. Szymon Karasiński pokonał Krystiana Michalskiego płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów w kierunku dalszego narożnika. Akcja lubinian została rozegrana przez Rafała Adamskiego oraz Pawła Kruszelnickiego.

3
    Pierwsze uderzenie celne na bramkę Zagłębia i powinno być zdecydowanie mocniejsze. Po przechwyceniu piłki na połowie Miedziowych, Filipe Oliveira powinien co najmniej poważniej przetestować Szymona Weiraucha.

Gole: 38. Jonathan Junior – 7. Karasiński, 74. Kruszelnicki

Kartki:   15. Madembo (KTW), 25. Kreković (KTW), 45. Wełna (KTW) – 28. Orlikowski (LB2), 64. Kolan (LB2), 76. Kizyma (LB2), 90+4. Reguła (LB2)   61. Wełna (KTW)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 11:2. Spalone: 1:1. Foule: 12:8.
    Kotwica Kołobrzeg: Michalski – Kosakiewicz, Kozajda, Wełna, Madembo (46. Polak) – Oliveira, Petrović (46. Kort), Cywiński (66. Murawski) – Kreković (66. Pytlewski), Nowak (81' Kozłowski) – Jonathan.

Zmiany: Kozioł – Polak, Pytlewski, Kort, Kozłowski, Stasiak, Murawski, Bykowski, Witasik.

Trener: Maciej Bartoszek

Zagłębie II Lubin: Weirauch – Orlikowski, Sochań (46. Dziewiatowski), Lepczyński, Karasiński, Kizyma (81. Dudziński), Terlecki (72. Reguła), Kocaba, Adamski (81. Szafranek), Kolan, Kruszelnicki (87. Antkiewicz).

Zmiany: Matysek – Dziewiatowski, Dudziński, Antkiewicz, Reguła, Popielec, Szafranek.

Trener: Paweł Sochacki

Sędziowie: Mateusz Jenda (Warszawa)