Chojniczanka – Polonia B. 1:4 (koniec) | Zagłębie II – Wisła Pu. 2:2 (koniec) | Hutnik – Lech II P. 3:0 (koniec)
KKS – Kotwica 0:2 (koniec) | Sandecja – Olimpia E. 0:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:4 (0:1)
Polonia Bytom
Sobota 11.05.2024, 14:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Betclic 2. Liga • 32 • 32. kolejka

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje. (15:56:43)
    Mecz pięknych goli

Po w miarę wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej Polonia Bytom pokazała rewelacyjną dyspozycję. Tak gra drużyna, która chce awansować do I Ligi.

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 5:8. Strzały niecelne: 3:6. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 1:1. Foule: 14:16.

90+4

90+4
    Po raz kolejny, stały fragment nie przynosi gospodarzom żadnych korzyści.

90+3
    Korner dla Chojniczanki.

90+2
    Polonia nie oddaje piłki rywalowi.

90
    4 minuty czasu doliczonego.

90
    Karol Szymkowiak łapie piłkę po centrze Szymusika.

87
    Żółtą kartką upomniany Konieczny (Polonia Bytom).
    85. Niesamowite trafienie Japończyka

85
    Gol dla Chojniczanki!
    Gola strzelił Hide VITALUCCI!

Z jednej strony trafienie honorowe, a z drugiej gol, który zostanie zapamiętany na długo! Hide Vitalucci osamotniony w kontrataku huknął z połowy boiska i przelobował Szymkowiaka!

83
    Zablokowane uderzenie Vitalucciego.

82
    Polonia Bytom dokonuje zmiany:
    Wojtyra opuszcza boisko a pojawia się na nim Wolny.

82
    Andrzejczak opuszcza boisko a pojawia się na nim Steblecki.

82
    Ściślak opuszcza boisko a pojawia się na nim Krzemień.
    78. Prawdziwa deklasacja w Chojnicach

78
    Gol dla Polonii!
    Gola strzelił Filip ŻAGIEL!

Niewytłumaczalna wręcz pasywność obrońców Chojniczanki. Filip Żagiel bez żadnej presji ustawił sobie piłkę na 15. metrze i pięknym, podkręconym strzałem pokonał Damiana Primela!