Chojniczanka – Polonia B. 1:4 (koniec) | Zagłębie II – Wisła Pu. 2:2 (koniec) | Hutnik – Lech II P. 3:0 (koniec)
KKS – Kotwica 0:2 (koniec) | Sandecja – Olimpia E. 0:0 (koniec)
Hutnik Kraków
3:0 (1:0)
Lech II Poznań
Sobota 11.05.2024, 16:00 • Kraków-Nowa Huta • Betclic 2. Liga • 32 • 32. kolejka

Hutnik Kraków po przerwie podwyższył prowadzenie i odniósł przekonujące zwycięstwo 3:0. Wynik przybliża gospodarzy go baraży o awans. (17:53:51)

90+1

90
    Doliczona minuta.

82
    Żółtą kartką upomniany Maksym Czekała (Lech II Poznań).

78
    Gol dla Hutnika!
    Gola strzelił HOYO-KOWALSKI!.

72
    Lech II Poznań dokonuje zmiany:
    Wichtowski opuszcza boisko a pojawia się na nim Orzechowski.

70
    Już tylko 20 minut do zakończenia regulaminowego czasu.

47
    Gola strzelił DENISS RAKELS!.

46
    Hutnik Kraków dokonuje zmiany:
    Jakóbczyk opuszcza boisko a pojawia się na nim Maza.

46
    Olejnik opuszcza boisko a pojawia się na nim Czekała.

46
    Pietrzak opuszcza boisko a pojawia się na nim Stankiewicz.

46
    2. połowa rozpoczęta.

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Dzięki późno zdobytej w pierwszej połowie bramce Hutnik Kraków jest na prowadzeniu 1:0 w meczu z Lechem II Poznań.

45
    1. połowa zakończona.

44
    Gola strzelił MIŁOSZ DRĄG!.

30
    Po dwóch kwadransach meczu na krakowskiej Nowej Hucie jest bezbramkowo. Jak dotąd skuteczność nie dopisuje ani gospodarzom, ani gościom.