Dania – Norwegia 0:2 (koniec) | Kazachstan – Łotwa 0:2 (koniec) | Kanada – Austria 7:6 (po dogrywce)

Gola strzelił BARTOSZ FRASZKO!

Idzie Polska do przodu w końcówce drugiej tercji. Połowa strat odrobiona! 2:4. Bartosz Fraszko znalazł się na połowie Francuzów w szybkim ataku i miał przed sobą tylko bramkarza. Precyzyjne uderzenie ponad ręką osamotnionego bramkarza. W ostatnich minutach niewiele wychodzi Francuzom.
    36. Dominik Paś (POL) - 1:4

36
    Gola strzelił DOMINIK PAŚ!

Moment radości dla reprezentacji Polski. Trudno mówić o rozpoczęciu pościgu, ale od czegoś zawsze trzeba zacząć. Bramka na 1:4! Kompletnie pogubili się w wyprowadzeniu krążka Francuzi, co niebawem zostało ukarane przez Biało-Czerwonych. Dominik Paś wykonał dobitkę strzału obronionego przez Sebastiana Ylonena.
    28. Pierre-Édouard BELLEMARE - 0:4

28
    Bramka dla Francji!
    Gola strzelił PIERRE-ÉDOUARD BELLEMARE!

Zanosi się na piramidalne niepowodzenie reprezentacji Polski. Pierre-Edouard Bellamare znalazł się w najlepszym możliwym miejscu i czasie. Zdobył bramkę podobnie jak druga Justina Addamo. Nic nie zdziałał Fucik między słupkami. Tym samym Trójkolorowi już z zaliczką 4:0.
    25. Stéphane Da Costa (FRA) - 0:3

25
    Gola strzelił STÉPHANE DA COSTA!

Tak stał, stał, kręcił się po tafli, aż Stephane Da Costa strzelił idealnie z dystansu pod poprzeczkę w bramce Polski. 3:0, a John Murray raczej nie pomaga między słupkami. Miał mnóstwo czasu na przygotowanie się do interwencji.
    12. Justin Addamo (FRA) - 0:2

12
    Gola strzelił JUSTIN ADDAMO!

Pierwsza tercja nie wygląda dobrze pod żadnym względem. Francja rzuciła się do ataku i cieszy się już dwubramkowym prowadzeniem. Yohann Auvitu skorzystał z zasłony dwóch kompanów z zespołu i wstrzelił krążek w pobliże bramki Johna Murraya. Tam został on jeszcze delikatnie strącony przez Justina Addamo.
    9. Justin ADDAMO - 0:1

9

Przewaga reprezentacji Francji potwierdzona golem Justina Addamo. Zabrakło konsekwencji w obronie Polakom, a bezkarna szarża Francuza zakończyła się zaskakującym strzałem z bekhendu dla Johna Murraya. Trzeba będzie gonić wynik.

Składy i statystyki: 36. Paś (Zygmunt, Walega), 38. Fraszko (Wronka) – 9. Addamo (Treille, Gallet), 12. Addamo (Auvitu, K. Bozon), 25. Da Costa, 28. Bellemare (Da Costa, Auvitu)

Polska: Murray (Fučík) – Kolusz (A), Wanacki, Wajda, Kruczek, Górny, Bryk, Kostek, Dronia – Wronka, Zygmunt, Pasiut (A) – Walega, Maciaś, Dziubiński (C) – Fraszko, Paś, Lyszczarczyk – Komorski, Michalski, Urbanowicz.
    Francja: Ylönen (Junca) – Gallet, Auvitu, Cantagallo, Chakiachvili, Llorca, Crinon, Thiry – Da Costa (A), Bellemare (A), K. Bozon – Boudon, Simonsen, Rech – Bertrand, Claireaux, Perret – Treille (C), Addamo, T. Bozon – Dair.