PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wg wydarzenia
Chronologicznie
20150604
Czwartek 4. 6. 2015
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
06:00
Nigeria – Korea Płn.
(MŚ U20)
(E)
4:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
06:00
Honduras – Fidżi
(MŚ U20)
(F)
0:3
(0:3)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
09:00
Niemcy – Uzbekistan
(MŚ U20)
(F)
3:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
09:00
Węgry – Brazylia
(MŚ U20)
(E)
1:2
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
16:00
Warta – Unia S.K.
(3 Liga kuj-pom-wlkp)
3:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
16:00
Unia Sw. – Jarota
(3 Liga kuj-pom-wlkp)
0:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
16:00
Włocłavia – Kleczew
(3 Liga kuj-pom-wlkp)
1:7
(0:4)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90'
)
więcej
16:00
Ostrów Wlkp. – Tarnovia
(3 Liga kuj-pom-wlkp)
1:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:00
Polonia Śr. – Nielba
(3 Liga kuj-pom-wlkp)
5:1
(3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:00
Mogilno – Sparta B.
(3 Liga kuj-pom-wlkp)
0:5
(0:2)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:00
Lech II P. – Centra
(3 Liga kuj-pom-wlkp)
1:1
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
16:00
Chełminianka – Wda
(3 Liga kuj-pom-wlkp)
2:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Garbarnia – Wolania
(3 Liga małop.-święt.)
0:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+6
)
więcej
17:00
Wisła II – Cz. Połaniec
(3 Liga małop.-święt.)
3:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Skarżysko-Kamienna – Sandomierz
(3 Liga małop.-święt.)
1:3
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Pogoń II – Arka II
(3 Liga pomor.-zachod.)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
20:00
Dynamo Kij. – Szachtar
(Puchar Ukrainy)
(Fin)
0:0
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
koniec po rz. karnych (5:4)
(
120+1
)
więcej