(11:15)
Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM!
24:17
(10:6)
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji z tego finału, jak również z całego turnieju! To były świetne Mistrzostwa. Szkoda, że naszych reprezentantów zabrakło w czwórce... Już w kwietniu Polska zagra o Igrzyska!
30:23
(15:11)
Po zmianie stron szybko prowadzenie zaczęły podwyższać zawodniczki Vistalu. Gdynianki ciągle miały nad rywalkami przewagę 5-6 bramek. Ostatecznie udało się zwyciężyć stosunkiem bramek 30:23. Dzięki tej wygranej drużyna Vistalu powróciła na piąte miejsce w tabeli.
Na Arena Gdynia okazało się, że czas leci szybciej, zatem sędziowie zdecydowali się przedłużyć drugą połowę o 12 minut, po 6 minut z każdej połowy, zatem graliśmy dzisiaj do 72. a nie do 60. minuty.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM!