Ukryj komentarze   Pokaż detale
26:34
(15:16)
Miejmy nadzieję, że niedyspozycja zawodników Vive Tauronu Kielce była jedynie chwilowa i w kolejnych spotkaniach Ligi Mistrzów Mistrzowie Polski powrócą do gry na swoim wysokim poziomie.
Co ciekawe, kielczanie po tej kolejce będą mieli identyczny stosunek bramek rzuconych do straconych co HC Vardar.
Dziękuję za tę relację i serdecznie zapraszam na kolejne na portalu lajfy com
35:24
(17:16)
Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.
19:25
(10:12)
26:34
(14:14)
Koniec spotkania. Start Elbląg przegrał z Vistalem Gdynia. Rywalki miejscowego zespołu były zdecydowanie skuteczniejsze. Klasa dla siebie była Monika Kobylińska. Gospodynie miały sporo problemów z rzucaniem bramek. Rzutu karne wykorzystywała Sylwia Lisewska jednak mimo, że trafiła w 100% goście zdołali wygrać.
28:21
(14:15)
Po zmianie stron zobaczyliśmy zupełnie inaczej grającą drużynę gospodyń. Zawodniczki Łączpolu szybko wyszły na prowadzenie i z minuty na minutę powiększały przewagę nad rywalkami. Drużyna przyjezdna przez niespełna kwadrans gry nie potrafiła zdobyć bramki. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 28:21.
Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY COM!