Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM!
25:17
25:21
25:11
MVP dzisiejszego spotkania całkiem zasłużenie wybrany Hiszpański przyjmujący Israel Rodriguez!

Spacerkiem przez to spotkanie przeszli bełchatowianie, którzy w trzecim secie wygrali aż 25:11 i pokazali całkowitą klasę! Zapraszamy na kolejne relacje ze strony Lajfy.com! A kolejne spotkanie w Hali Energia odbędzie się w środę 25.11 o godzinie 18:00, a rywalem Skry będzie Jastrzębski Węgiel.
1:3
25:23
20:25
27:29
23:25
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na portalu lajfy.com!
3:2
19:25
25:15
25:19
23:25
15:13
Emocjonujący mecz w Rzeszowie za nami! Po niesamowitej walce wygrywa ostatecznie 3:2 Developres! Gospodynie były w bardzo dobrej sytuacji już w czwartym secie, ale nie zdołały zakończyć spotkania.

Za uwagę dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia!