23:25
25:16
25:21
17:15
Uff. Ależ to były emocje. Sprawdziło się dzisiaj stare siatkarskie porzekadło, mówiące że kto nie wygrywa 3:0 prowadząc 2:0 w setach ten przegrywa 2:3 choć oczywiście nie zawsze jest to regułą. Kielczanie po pierwszych dwóch setach, w których imponowali solidnością i regularnością zatracili gdzieś swój impet i ostatecznie zeszli z parkietu pokonani. Na pewno nie spodziewali się takiego obrotu sprawy po pierwszych dwóch partiach. Ale niestety im dalej w mecz tym co raz częściej zaczął się mylić Sławomir Jungiewicz oraz kieleccy przyjmujący. Natomiast AZS przede wszystkim się nie poddał, uspokoił przyjęcie, celownik poprawił Bartłomiej Lipiński, a bardzo skuteczny był Rafał Szymura. Zaowocowało to drugim zwyciestwem w sezonie. Byliśmy również dzisiaj świadkami pierwszego tie break'a w Częstochowie w tegorocznych rozgrywkach. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu bardzo serdecznie Marcin Szymczyk. Zapraszam na kolejne siatkarskie emocje na Lajfy.com.
3:0
27:25
25:18
25:23
MVP tego meczu zostaje wybrany zawodnik PGE Skry Bełchatów Facundo Conte!

Nie było to łatwe spotkanie dla gospodarzy, ale udało im się w trzech setach pokonać AZS Politechnikę Warszawską, która bardzo dobrze walczyła, ale to było za mało na to ażeby zdobyć jakiekolwiek punkty w Bełchatowie. Ostatnie spotkanie w tym roku w Hali Energia bełchatowska drużyna może zaliczyć do bardzo udanych. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na Lajfy.com!
3:2
22:25
17:25
25:17
25:12
15:10
To był bardzo dziwny mecz. Wpierw Resovia wyraźnie uległa w dwóch pierwszych partiach, a potem jeszcze wyraźniej triumfowała w kolejnych dwóch setach. Tie-break był również pod kontrolą rzeszowian, którzy ostatecznie wygrali 15:10.

Po fatalnej serii porażek podopieczni Andrzeja Kowala w końcu przełamali się i sięgnęli po zwycięstwo! Wielka radość, a przede wszystkim ulga kibiców w hali Podpromie!

To już wszystko na dzisiaj! Za relację dziękuje Państwu Tomasz Krucan, do usłyszenia!
3:2
24:26
27:29
25:23
25:15
16:14
Na dziś z Jastrzębia-Zdroju to już wszystko, w hali przy Alei Jana Pawła II pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com!
3:1
25:21
25:17
23:25
25:22
Cóż to był za mecz w wykonaniu gdańszczan! Radomianie tylko w trzecim secie pokazali lwi pazur. Nie było by chyba tego wyniku, gdyby nie kapitalna dyspozycja Murphy'go Troya! 32 punkty tego zawodnika i to w jakich momentach! Kiedy wydawało się, że punkt wyląduje na koncie Czarnych, Amerykanin wchodził do akcji. Zespól z Gdańska wraca do formy. Wraca do formy w której może z każdym wygrać za trzy punkty. A goście? Goście grali na swoim poziomie, ale Trefl był zbyt mocny!