20:25
25:21
12:25
20:25
Za nami ciekawe starcie w Hali Urania w Olsztynie. Ostatecznie Trefl Gdańsk pokonał 3:1 miejscowy AZS. Nie licząc gładko przegranego trzeciego seta dobrze zaprezentowali się dzisiaj podopieczni Krzysztofa Stelmacha, ale to nie wystarczyło, że urwać punkty faworyzowanym rywalom!
Dziękujemy za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com!
2:3
25:23
25:22
20:25
19:25
15:17
Dziękujemy za uwagę! Obyśmy mogli relacjonować więcej tak pięknych i emocjonujących spotkań! Pozdrawia redakcja LAJFY.COM!
1:3
26:24
18:25
20:25
17:25
SKRA PRZEGRYWA PO SŁABYM MECZU, DOZNAJĄC TYM SAMYM PIERWSZEJ PORAŻKI W PLUSLIDZE
3:1
27:25
25:20
23:25
25:15
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live!
3:1
18:25
25:20
27:25
25:16
Złe dobrego początek tak mogłyby po tym meczu powiedzieć dąbrowianki, które po niespodziewanym przegraniu pierwszej partii do 18, w następnych partiach poradziły sobie z przyjezdnymi, najpierw pokonując rywalki do 20, następnie męcząc się na przewagi do 25, a w ostatnim secie to już zdecydowana dominacja Zagłębianek, które wygrały do 16.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tylko na lajfy.com.