25:15
21:25
25:19
25:14
Za nami ciekawe spotkanie w hali Podpromie w Rzeszowie! Miejscowa Asseco Resovia pokonała 3:1 AZS Politechnikę Warszawską. Gospodarze byli lepsi w dzisiejszym mecz. Przegrali jedynie drugiego seta, w którym świetnie zaprezentowali się podopieczni Jakuba Bednaruka!

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com!

3:0
25:20
25:20
25:21
Na dziś z Jastrzębia-Zdroju to już wszystko, w hali przy Alei Jana Pawła II pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com!
0:3
23:25
15:25
23:25
Transfer wygrywa, a BBTS musi szukać punktów w kolejnych spotkaniach. Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na nasze inne relacje!
3:2
25:22
25:22
18:25
19:25
15:9
Spotkanie za nami. Ogromne gratulacje dla zespołu BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała za dzisiejszy spotkanie. Mecz pokazał, ze Chemik ma bardzo mocną pierwszą szóstkę, ale co do zmienniczek można mieć trochę pretensji. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania do Lajfy.com
1:3
11:25
15:25
25:19
15:25
Od początku spotkania dominowały zawodniczki z Muszyny, które nie pozwalały dojść do głosu swoim rywalkom. Były one widocznie lepsze, ale mimo ich przewagi w każdym secie mecz należał do tych na wysokim poziomie i widać było walkę ze strony bydgoszczanek, szczególnie w połowie trzeciego seta, kiedy udało im się wyjść na prowadzenie, a nawet ostatecznie go wygrać. Niestety przegrywają one kolejne spotkanie 3:1, a MVP zostaje Sylwia Wojcieska, która wyjątkowo brylowała dzisiaj na boisku.
0:3
21:25
16:25
16:25
Nic dodać, nic ując. Wynik poszczególnych setów mówi sam za siebie. Pilanki mają zdecydowanie ciężki kryzys, z którym zarząd nie potrafi sobie poradzić. Zobaczymy jak będzie na kolejnym spotkaniu. Za tydzień zespół Nafty podejmie u siebie Developres Rzeszów. Zapraszam serdecznie.
1:3
16:25
15:25
25:23
16:25
Za nami spotkanie w Rzeszowie! Miejscowy Developres zdołał nawiązać walkę z rywalkami jedynie w trzecim secie, który rozstrzygnął na swoją korzyść. W pozostałych partiach zdecydowanie lepsze były siatkarki ATOM-u.

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje na lajfy.com!