4:13
(2:7)
finał
2. Kwiatkowski (Horna), 13. Popis (Michoński, Horna), 22. Baptista (Podobiński), 22. Baptista (Podobiński) – 1. Ficek (Kiełpiński), 3. Podobiński (Łopuch), 8. Zdunek (Łopuch), 9. Grecz (Kiełpiński), 15. Kiełpiński (Grecz), 20. Mizgajski (Pautiak, Ficek), 20. Grecz (Kiełpiński), 21. Mizgajski (Ficek), 22. Kiełpiński, 22. Grecz (Kiełpiński), 30. Kiełpiński (Grecz), 35. Grecz (Kiełpiński), 37. Mizgajski (Ficek)
38. Kwiatkowski (WAW) – 38. Pautiak (GLI)
38. Kwiatkowski (WAW) – 38. Pautiak (GLI)
4:5
(0:0)
finał
29. Szymkiewicz, 31. Musiał, 33. Łabęcki, 34. Radomski – 26. Szczurek, 29. Dura, 35. Szczurek, 36. Dura, 37. Dura
8. Dura (KAT)
8. Dura (KAT)
10:3
(1:2)
finał
20. Opeldus, 27. Opeldus, 27. Kasprzyk, 28. Opeldus, 36. Opeldus, 37. Opeldus, 37. Hajnc, 37. Hajnc, 39. Szczygieł, 40. Sobiech – 12. Cios, 16. Cios, 24. Kochman
9. Olszanowski (CUP), 26. Kochman (CUP)
9. Olszanowski (CUP), 26. Kochman (CUP)
2:9
(0:3)
finał
26. Doroszko, 38. Wędzony – 2. Douglas, 8. Popławski, 20. Douglas, 23. Polasek, 29. Popławski, 33. Biel, 34. Franz, 39. Franz, 40. Łysoń
35. Franz (BIE)
35. Franz (BIE)
3:2
(0:0)
koniec po dogrywce
45. Łuckiewicz, 47. Siuchno, 50. Budźko – 49. Diemishev, 50. Jarzembowski
37. Charkiewicz (BSK) – 13. Sass (CON), 30. Mederski (CON), 33. Szulc (CON), 48. Diemishev (CON)
37. Charkiewicz (BSK) – 13. Sass (CON), 30. Mederski (CON), 33. Szulc (CON), 48. Diemishev (CON)
1:1
(0:0)
koniec po rz. karnych (4:5)
40. ORCZYKOWSKI – 22. FRAJTAG
13. ŁESZYK (OBO), 50. WALCZAK (OBO) – 40. ROJ (PNI), 40. BŁASZYK (PNI), 50. BŁASZCZYK (PNI), 50. BUDYCH (PNI)
13. ŁESZYK (OBO), 50. WALCZAK (OBO) – 40. ROJ (PNI), 40. BŁASZYK (PNI), 50. BŁASZCZYK (PNI), 50. BUDYCH (PNI)
2:4
(0:1)
finał
27. Jarosz, 36. Klimkowski – 15. Kieper, 24. Morozow, 26. Cleverson, 30. Waszak
11. Waniek (WAW) – 38. Szczepaniak (TOR)
11. Waniek (WAW) – 38. Szczepaniak (TOR)
1:3
(1:0)
finał
6. Kaczorek – 17. Kamiński, 18. Majkowski, 20. A.Grzybowski
3:0
(2:0)
finał
4. Pomorski, 7. Jabłoński, 14. Radwański
1:2
(0:2)
finał
14. Kobeszko – 7. Nowak, 9. Machowski
2:2
(1:1)
finał
7. Malinowski, 15. Szarometa – 9. Wiśniewski, 11. Trakul
4:0
(2:0)
finał
8. Sobolewski, 9. Prażuch, 12. Kudelski, 15. Prażuch
2:2
(1:1)
finał
9. Juchniewicz, 13. Prażuch – 10. Kiwała, 18. Bojaruniec
5:3
(3:1)
finał
2. Moszczyński, 9. Moszczyński, 10. Bryl, 13. Guc, 17. Rutkowski – 1. Sokołowski, 15. Sokołowski, 19. Truskolawski
0:7
(0:2)
finał
7. Prażuch, 9. Prażuch, 13. Prażuch, 14. Skorża, 15. Prażuch, 17. Prażuch, 19. Baranowski
2:1
(1:0)
finał
10. Rutkowski, 18. Rutkowski – 19. Wuszter
1:3
(0:2)
finał
14. Mietlicki – 2. Goszka, 8. Szewczyk, 20. Hartowicz
3:5
(1:2)
finał
1. Smętek, 18. Skosogorienko, 20. Smętek – 4. Bartkowiak, 8. Błażejewski, 15. Wyrzykowski, 18. Lesniewski, 19. Lesniewski
4:1
(3:0)
finał
4. Bielak, 6. Tarkowski, 10. Sobiech, 20. Tarkowski – 20. Smętek
5:3
(1:1)
finał
1. Goszka, 11. Szewczyk, 12. Hartowicz, 15. Figielski, 19. Figielski – 5. Lesniewski, 16. Lesniewski, 19. Bejma
5:2
(2:0)
finał
2. Wyrzykowski, 9. Bartkowiak, 12. Bartkowiak, 14. Lesniewski, 15. Lesniewski – 15. Mietlicki, 17. Mietlicki
4:2
(2:1)
finał
4. Iwicki, 5. Goc, 12. Goszka, 20. Granat – 9. Klimek, 18. Mysior