Augsburg – Mainz 1:1 (koniec) | Freiburg – Düsseldorf 1:0 (koniec)
FC Augsburg
1:1 (0:1)
FSV Mainz 05
Niedziela 10.02.2013, 15:30 • Impuls Arena • Niemiecka Bundesliga

Mecz zakończony wynikiem 1:1. Pierwsza połowa bardzo wyrównana jednak druga należała w 100% do drużyny gospodarzy. Widać było przewagę liczebną i to pozwoliło strzelić gospodarzą wyrównującą bramkę. Mainz w drugiej połowie nastawili się na defensywę i kończą spotkanie zdobywając jeden punkt. Zapraszam na nasze inne relacje sportowe na stronie Lajfy.com (17:25:23)

88
    Piłka bardzo szybko zmienia właściciela.

86
    Goście zaczynają grę na czas, jednak gdy nadarzy się okazja podejmują próbę strzelenia gola