Lech P. – Łudogorec 2:1 (koniec)
Lech Poznań
2:1 (1:0)
Łudogorec Razgrad
Niedziela 10.02.2013, 13:30 • San Pedro Stadium, Marbella • Spotkania towarzyskie

Po lepszej drugiej połowie Lech Poznań pokonuje 2:1 Ludogorec Razgrad i tym samym zajmuje 7. miejsce w turnieju Marbella Cup. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com (15:19:27)

88
    Było groźnie! Ceesay wybił piłkę niemal z linii bramkowej Lecha!

88
    W ataku rywale Lecha.

86
    Trener Rumak zlitował się nad Murawskim. W jego miejsce Drewniak.

86
    Na spalonym jeden z graczy Ludogoreca.

85
    Szykuje się nerwowa końcówka.

84
    Gol dla Ludogoreca! Świetna indywidualna akcja BEZDJAKA, który minął dwóch rywali i mocnym strzałem obok słupka pokonał Buricia!

82
    Rzut rożny dla Ludogoreca po tym jak piłkę zablokował Kędziora.

80
    Spokojna gra Lecha, widocznie zawodnicy z Poznania chcą utrzymać te wynik.

79
    Linetty faulował Vitinhę.

78
    Dwa uderzenia Bułgarów zablokowane przez lechitów.

77
    Ceesay aktualnie gra na środku defensywy.

76
    Spokojniejszy fragment meczu.

74
    Zawodnicy Kolejorza wybijają piłkę z pola karnego zażegnując niebezpieczeństwu.

73
    Bardzo dobry mecz dziś rozgrywa Hamalainen, przypomnijmy, że to jego drugi występ w barwach Lecha Poznań. W ostatnim meczu Fin zagrał 45 minut.