Parma – Genoa 0:0 (koniec) | Atalanta – Catania 0:0 (koniec) | Cagliari – AC Milan 1:1 (koniec)
US Palermo – Pescara 1:1 (koniec) | Sampdoria – AS Roma 3:1 (koniec) | Bologna – Siena 1:1 (koniec)
Udinese – Torino 1:0 (koniec) | Inter – Chievo 3:1 (koniec)
Udinese Calcio
1:0 (1:0)
Torino FC
Niedziela 10.02.2013, 15:00 • Stadio Communale Friuli • Włoska Serie A

Udinese pokonuje Torino 1:0. Świetna pierwsza połowa w wykonaniu "Zebrette" i gorsza druga, w której to, za wszelką cenę wyrównać chcieli przyjezdni z Turynu. Byliśmy dziś świadkami świetnego widowiska, zabrakło jedynie większej ilości bramek, choć okazja ku temu była nie raz. Jedyne trafienie, w 7 minucie meczu zaliczył Pereyra. (16:55:21)

90+5
    Padelli poradził sobie z dośrodkowaniem.

90+5
    To ostatnia akcja meczu, wszyscy gracze Torino w polu karnym rywali, a egzekutorem rzutu wolnego bramkarz.

90+5
    Diop powalony na środku boiska.

90+4
    Mądrze w ostatnich minutach meczu gra Udinese. Gospodarze szanują piłkę, czym urywają cenne sekundy.

90+3
    Strzał Ranegiego wyłapał bramkarz.

90+2
    "Żółtko" dla Santany.

90+2
    Futbolówka odzyskana przez rywali, ale tylko na chwilę, bo kilka sekund później przewinił Santana.

90+2
    Rzut wolny dla Udine, niemalże z narożnika boiska.

5 minut doliczone.

90
    Rozpaczliwy atak Turyńczyków, piłka zagrana przed bramkę Padelliego i "na raty" interweniuje Angella do spółki z Domizzim.

90
    Oddalają zagrożenie gospodarze.

89
    A teraz, pod drugą bramką powstrzymany Cerci. Korner dla Torino.

88
    Krótko rozegrany ten stały fragment gry i strata piłki przez Silvę.

88
    Rzut rożny dla Udinese. Interweniował Rodríguez.

87
    Luca Banti wznawia grę.

87
    Ucierpiał w tym starciu Campos, mamy przerwę w grze.

86
    D`Ambrosio łokciem potraktował rywala. Powinien się cieszyć, że skończyło się tylko na żółtej kartce.