Crystal Palace – Tottenham 0:1 (koniec) | Chelsea – Hull 2:0 (koniec)
0:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
Niedziela 18.08.2013, 14:30 • Selhurst Park • Angielska Premier League

Za wspólne śledzenie relacji serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne! (16:31:41)

MVP meczu według Lajfy.com zostaje bramkarz Tottenhamu Hugo Lloris, którego postawia przez cały mecz a w szczególności w ostatnim minutach gdzie był napór ze strony Crystal Palace, pozwoliła zgarnąć ekipie "Kogutów" ważne 3 punkty. Jego świetna parada z pewnością była jednym z jaśniejszym punktów spotkania.

Tottenham dzięki bramce Roberto Soldado w debiucie z rzutu karnego wygrywa na inaugurację z Crystal Palace 0:1. Przez 90 minut mogliśmy śledzić naprawdę świetnie widowisko. Mimo przewagi w posiadaniu piłki przez zespół André Villasa-Boasa można mieć kilka uwag co do stylu prezentowanej gry. Beniaminek po powrocie do angielskiej ekstraklasy przyjął lekcję z której na pewno wyciągnie wnioski przed kolejnymi spotkaniami.

90+1
    Arbiter główny dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Jedinak za przewinienie.

89
    Świetna parada Hugo Llorisa, który najpierw obronił strzał Dikgacoi, a potem sparował instynktownie uderzenie Gayle. Najlepsza okazja na bramkę dla Crystal Palace!

88
    Jermain Defoe zrobił wszystko jak należało w tej akcji "Kogutów", defensywa zupełnie przysnęła, ale niestety dla niego piłka minęła minimalnie bramkę Speroni.

87
    Przed doskonałą szansą na podwyższeniu rezultatu stanął Sigurdsson, który otrzymał świetnie podanie od Chadli, ale jego uderzenie w polu karnym zablokowane przed obrońcę Palace.

86
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur: z boiska schodzi Rose, na boisku pojawia się Kaboul.

85
    Defoe pokazał w tej akcji próbkę swoich możliwości, ale nie ma już za dużo do powiedzenia kiedy otoczyło go 3 obrońców gospodarzy i stracił piłkę.

84
    Stały fragment gry z prawej strony boiska dla Crystal Palace.

84
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur: z boiska schodzi Soldado, na boisku pojawia się Defoe.

83
    Zdecydował się na strzał z dystansu Phillips, który dostał podania z głębi pola, ale za bardzo podpalił się doświadczony gracz gospodarzy, bo nieczysto trafił w futbolówkę.

79
    Mimo nacisku kilku obrońców Nacer Chadli przebiegł z piłką dobre parę metrów i oddał strzał, ale zbyt słaby, żeby zaskoczyć Speroni.

77
    Naprawdę genialna interwencja Rose, który nie dosyć, że wygrał indywidualny pojedynek z Gaylem mający przez sobą już tylko Hugo Llorisa to jeszcze wywalczył rzut wolny po tym jak faulował napastnik Crystal Palace.

76
    Po stałym fragmencie gry uderzał Paulinho, ale jego strzał został zablokowany i szybko do ofensywy przeszedł zespół gospodarzy.

75
    Nawet Soldado wrócił się do defensywy, bo z minuty na minutę Crystal Palace atakuje z coraz większym zaangażowaniem.