Świt NDM – Stal M. 2:1 (koniec) | Limanovia – Motor 3:2 (koniec)
2:1 (0:1)
Stal Mielec
Niedziela 06.10.2013, 16:002 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Świt w ostatnich trzech meczach zdobył tylko 3 punkty pokonując w ostatniej kolejce Wisłę Puławy. W drużynie Świt z dobrej strony pokazał się po raz pierwszy grający od pierwszej minuty Fredson Santana.

W ostatnich latach obie drużyny nie miały okazji spotkać się ze sobą.

Najlepszym strzelcem drużyny Świtu jest skrzydłowy Szymon Kiwała, zaś Stali Sebastian Łętocha.

Zawodnicy obu drużyn już schodzą z murawy, rozgrzewki się zakończyły za około 6 minut początek spotkania.

Zawodnicy wychodzą na boisko.

Świt na zielono z białym pasem, goście w granatowo-żółtych kostiumach.

1
    Początek spotkania, rozpoczęli piłkarze Świtu.

2
    Stal próbuje rozgrywać na własnej połowie, jednak od razu agresywnie Świt i dobry odbiór w środku pola.

3
    Pierwsza akcja przyjezdnych i Melao na rzut rożny.

5
    Kolejny korner, dośrodkowywał Getinger i Melao wybija za bramkę.

6
    Mateusz Podstolak daleko z autu w pole karne, tam strzał jednego z Mielczam i piłka leci wysoko nad bramką.

7
    Szczepański powstrzymywany wślizgiem jednak sędzia nie reaguje i od rzutu sędziowskiego Świt, piłka oddana.

9
    Michał Krzymiński ukarany przez sędziago za zagranie ręką pod polem karnym. Nie było to umyślne zagranie.

10
    Ponownie dobrze z rożnego Getinger, wybija Melao, ale w polu karnym faulowany Sak.

12
    Wysoki pressing Świtu na połowie gości udany. Piłka po zagraniu do Wojciecha Daniela ląduje w aucie.

12
    Szczepański faulowany pod polem karnym, wykonawcą wolnego jest Sosnowski. Strzał dobry, jednak obok bramki.

14
    Świt nerwowo w obronie, a goście to wykorzystują i agresywną grą odzyskują piłkę.

15
    Sosnowski dobrze w odbiorze, ale rozprowadzenie ataku przez Zawiskę do Kiwały niedokładne.

17
    GOL dla gości SEBASTIAN GŁAZ pokonuje Erwina Saka. Po dośrodkowaniu z prawej strony, piłka przeszła całe pole karne, a SEBASTIAN GŁAZ z dość ostrego kąta pokonał bramkarza Świtu.

20
    Ponownie dobrze goście, jednak tym razem Głaz za mocno wypuścił sobie piłkę przy jej przyjęciu.

21
    Złe dośrodkowanie jednego z piłkarzy gości. Piłka wylądowała za bramką.

23
    Po raz kolejny goście prawą stroną i po raz kolejny po dośrodkowaniu piłka ląduje za bramką Saka.

24
    Łukasz Sosnowski ukarany za ostry faul wślizgiem w środku pola.

25
    Kolejny aut dla Stali na wysokości pola karnego. Daleki wrzut i wybija Sosnowski.

26
    Nowodworzanie bez pomysły, a Stal dobrze radzi sobie w ofensywie często zmieniając stronę gry.

27
    Złe wybicie Kiwały na szesnasty metr tuż pod nogi Skiby, ten groźnie uderza, a po rykoszecie piłka ląduje na rzucie rożnym.

28
    Grzelak wślizgiem w Getingera, bardzo groźne wejście. Może się cieszyć zawodnik gości, że jego noga nie została złamana. Bezmyślne wejście Grzelaka.

30
    Kontuzjowany Getinger ukarany za pyskówkę w kierunku arbitra.

31
    Dobra próba zagrania prostopadłej piłki na prawe skrzydło do Kiwały jednak zbyt mocna.

32
    Drwęcki źle do środka naraził drużynę na kontrę na szczęście dobrze powstrzymał akcję Melao.

34
    Dobrze Krzymiński przepchnął Łętochę i tylko aut dla gości.

34
    Odważne wyjście bramkarza gości, blisko linii pola karnego.

36
    Żółta kartka dla Kamila Szczepańskiego.

37
    Na boisku leży jeden z zawodników Stali potrzebne noszę będzie zmiana.

39
    Grzelak niedokładnie do Kiwały.

39
    Zmiana w zespole gości za Żubrowskiego na boisku pojawił się Kardyś.

40
    Drwęcki dobrze szarżował prawą stroną, i od autu Świt. Tym razem faulowany Grzelak. Zacznie Sosnowski.

42
    Sosnowski w pole karne, ale na spalonym Drwęcki.

43
    Bardzo dużo niedokładności w zespole Świtu i kontry źle wyprowadzane.

44
    Groźna akcja Stali w polu karnym Świtu i ostatecznie strzał z szesnastki Domańskiego ląduje w rękach Saka.

45
    Kolejny korner dla gości, sędzia dolicza 3 minuty.

45+1
    Dobra interwencja jednego z zawodników gości powstrzymała kontrę Świtu.

45+3
    Mateusz Podstolak ukarany za faul na wychodzącym na czystą pozycję Szczepańskim.

45+3
    Sosnowski dobrze w pole karne, jednak nikt nie zdołał skierować piłki do bramki.

Po dobrej pierwszej połowie Stali prowadzenie zespołu gości 1:0. Świt powinien grać w dziesiątkę, a to Stal będzie występować o jednego mniej po faulu w przedostatniej akcji pierwszej połowy na Szczepańskim

46

47
    Świt prawą stroną, ale grający w ataku Szczepański nie zdołał zagrozić bramce.

49
    Po raz kolejny piłkarze Świtu niedokładnie. Tym razem Szczepański do Sosnowskiego.

50
    Szabat próbował zmienić stronę gry, ale niedokładnie w kierunku najbardziej wysuniętego Zawiski.

51
    Szczepański strzela wprost w głowę Zawiski, o piłkę ambitnie walczył Nowotka, ale tylko aut dla przyjezdnych.

52
    Do akcji włączył się Drwęcki, jednak nie zdołał przeciąć jego zagrania Zawiska i piłka w rękach Daniela.

54
    Dobrze jeden z zawodników gości w narożniku boiska i mamy rzut rożny.

54
    Domański z rzutu rożnego i bardzo dobry strzał minimalnie nad bramką. Po chwili ponownie korner, wybicie dośrodkowanie Skiby i piłkę w bardzo groźnej sytuacji wybija Drwęcki.

57
    Dobra próba Kiwały, jednak bardzo niecelna. Piłkę dobrze zgrywał Zawiska.

58
    Dobra akcja Świtu. Szczepański dobrze zastawił się na w polu karnym wycofał na przedpole do nadbiegającego Sosnowskiego, a ten mierzonym strzałem przy słupku próbował pokonać Daniela.

60
    Głaz ukarany za faul na Szabacie w środku boiska.

62
    Szczepański fauluje pod linią boczną na połowie gości.

63
    Sosnowski z rzutu wolnego, ale ostatecznie piłka w rękach Daniela.

65
    Zmiana w zespole Świtu w miejsce Drwęckiego wchodzi Obem.

66
    Zmiana ustawienia w zespole Świtu, może Obem uporządkuję grę nowodworzan w środku pola.

69
    Świt na siłę indywidualnie, ale zdecydowanie niedokładnie.

70
    W miejsce Kiwały pojawia się Santana.

71
    Nowotka ostro faulowany, ale bez konsekwencji.

72
    Na spalonym Szczepański po strzale Santany. Piłka jeszcze odbiła się od obrońcy.

74
    Leży na boisku jeden z zawodników Stali.

76
    Dobra akcja Domańskiego, jednak źle wycofał piłkę na przedpole.

78
    Kolejna dobra akcja Stali lewą flanką tym razem piłka w rękach Saka.

79
    GOOOL: MATEUSZ ZAWISKA! Dośrodkowanie Nowotki, najwyżej wyskoczył ZAWISKA i strzałem w długi róg bramki pokonał Daniela.

80
    Za Skibę na boisku pojawił się Bożek.

83
    Obem długa piłka do wbiegającego Sosnowskiego ale za mocno.

84
    Daniel pada w polu karnym po starciu z Zawiską.

85
    Świt od własnej połowy, nowodworzanie organizują akcje ofensywne. Piłkarze Świtu przejęli inicjatywę, po zdobyciu gola.

86
    Sosnowski prostopadle do Szczepańskiego, ale zbyt mocno.

87
    Szczepański po raz kolejny źle w ataku i tarci bezsensownie piłkę.

89
    W miejsce Szabata wchodzi Rembiejewski.

90
    Nowotka faulowany przy linii bocznej.

90
    GOOOL MATEUSZ ZAWISKA na raty pokonuje Wojciecha Daniela! Napastnik Świtu dobija własny strzał w słupek.

90+1
    Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu.

90+3
    W miejsce Grzelaka wchodzi Olszewski.

90+3
    Krzymiński wybija daleko z własnego pola karnego.

90+3
    Sędzia kończy spotkanie.

Po nieco lepszej drugiej połowie Świt pokonuje Stal. Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg całego spotkania. Jednak nowodworzanie wyszarpali 3 punkty. (17:54:52)