Livorno – Atalanta 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Cagliari 2:1 (koniec) | Lazio – Genoa 0:2 (koniec)
Sampdoria – Sassuolo 3:4 (koniec) | Udinese – Inter 0:3 (koniec) | Torino – AS Roma 1:1 (koniec)
AS Livorno Calcio
1:0 (1:0)
Atalanta BC
Niedziela 03.11.2013, 12:30 • Armando Picchi, Livorno • Włoska Serie A

Zawodnikiem meczu został wybrany piłkarz Atlanty, Moralez. (14:25:21)

Koniec spotkania. Po 90. minutach Livorno wygrywa z Atlantą 1:0, po bramce z 11. minuty Paulinho, który pokonał golkipera rywali strzałem z dystansu.

90+1
    Aż pięć minut doliczył arbiter tego spotkania.

90
    Końcówka spotkania. Atlanta w natarciu, Livorno broni się całym zespołem.

88
    Żółtą kartką został upomniany Raimondi.

86
    Ostatnia zmiana w drużynie Atlanty. Za Moraleza wchodzi Marilungo.

84
    Uderzenie Emersona zostało zablokowane.

81
    Emeghara uderzył z pierwszej piłki w stronę bramki Bardiego, ale golkiper Livorno nie musiał nawet interweniować.

80
    Długa piłka zagrana w kierunku Emersona, ale pomocnik Livorno nie opanował piłki.

79
    Żółtą kartką zostali upomniani Ciagarini i Rinaudo.

77
    Mimo gry w osłabieniu, Atlanta wyraźnie ma przewagę w tym spotkaniu, ale nie potrafi tego udokumentować bramką, która wisi w powietrzu.

76
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Greco na boisko wchodzi Duncan.

74
    Dwójkowa akcja Moraleza i De Luci i ten pierwszy po podaniu napastnika Atlanty znalazł się w świetnej sytuacji do zdobycia bramki, ale podobnie jak jego koledzy wcześcij – przestrzelił.

72
    De Luca pokazał teraz swoją szybkość, mijając dwóch zawodników Livrono na lewej stronie, ale jego dośrodkowanie w pole karne było fatalne.

70
    Druga zmiana w drużynie Livorno. Za Siligardiego na murawie melduję się Emeghara.

68
    Dobra zagrana piłka z głębi pola do De Luci, który obrócił się z obrońcą na plecach, ale przy strzale poślizgnął się i fatalnie uderzył.

65
    Druga połowa jest ewidentnie słabsza od pierwszej odsłony tego spotkania. Obu drużynom brakuję dynamiki przy kreowaniu akcji.