Livorno – Atalanta 1:0 (koniec) | Hellas Verona – Cagliari 2:1 (koniec) | Lazio – Genoa 0:2 (koniec)
Sampdoria – Sassuolo 3:4 (koniec) | Udinese – Inter 0:3 (koniec) | Torino – AS Roma 1:1 (koniec)

86
    Ostatnia zmiana w drużynie Atlanty. Za Moraleza wchodzi Marilungo.

79
    Żółtą kartką zostali upomniani Ciagarini i Rinaudo.

76
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Greco na boisko wchodzi Duncan.

70
    Druga zmiana w drużynie Livorno. Za Siligardiego na murawie melduję się Emeghara.

63
    Kolejna zmiana w drużynie Atlanty. Za Del Grosso wchodzi De Luca.

61
    Zmiana w drużynie Livorno. Za Gemitiego wchodzi Piccini.

57
    Kolejna żółta kartka. Moralez ostro potraktował Paulinho w starciu przed polem karnym, za co został upomniany żółtym kartonikiem.

48
    Niesamowita sytuacja na stadionie Livorno. Paulinho miał tylko skierować piłkę do pustej bramki, ale w ostatnim momencie Canini zablokował te uderzenie.

45+1
    Coda nie utrzymał nerwów na wodzy i brutalnie potraktował rywala przed zejściem na przerwę. Żółta kartka dla zawodnika Livorno.

40
    Czterdziesta minuta i pierwsza zmiana w drużynie Atlanty. Livaja opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się bardziej defensywny zawodnik, Basell.

34
    Ależ teraz utrudnione zadanie ma Atlanta! Carmona zostaje ukarany drugą żółtą kartką, co w konsekwencji daję czerwoną! Gościę będą grać przez sześćdziesiąt pięć minut w osłabieniu.

28
    Tym razem mamy pierwszą żółtą kartkę po stronie gospodarzy. Upomniany został ją Greco. W żółtych kartkach mamy remis, 1:1.

24
    Mogło dojść teraz do wyrównania. Świetną sytuację do tego miał Del Grosso, który otrzymał futbolówkę od Carmona i z linii szesnastego metra zdecydował się na uderzenie, który fenomenalnie sparował golkiper Livorno, Bardi.

18
    Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Carmona faulował na swojej połowie kapitana Livorno, Luci za co został upomniany żółtym kartonikiem.

11
    Gol dla Livorno!
    Kolejna akcja gospodarzy i mamy w końcu bramkę. Livorno po 11. minutach prowadzi z Atlantą 1:0. Po długim rozgrywaniu piłki przed polem karnym, PAULINHO zdecydował się na uderzenie z szesnastego metra, które zakończyło się powodzeniem! Pomocnik strzelił precyzyjnie i piłka spadła obok lewego słupka.