Szachtior K. – PAOK 0:2 (koniec) | Rubin – Maribor 1:1 (koniec) | Kubań – St. Gallen 4:0 (koniec)
Anży – Sheriff 1:1 (koniec) | Alkmaar – Maccabi H. 2:0 (koniec) | Genk – Dynamo Kij. 3:1 (koniec)
Legia – Lazio 0:2 (koniec) | Slovan – Freiburg 1:2 (koniec) | Lyon – Real Betis 1:0 (koniec)
Rapid – Thun 2:1 (koniec) | Rijeka – Vitoria 0:0 (koniec) | Sevilla – Estoril 1:1 (koniec)
Trabzonspor – Apollon 4:2 (koniec) | Tromsø – Tottenham 0:2 (koniec) | APOEL – Maccabi T.A. 0:0 (koniec)
Bordeaux – Eintracht 0:1 (koniec) | Czernomorec – Dinamo Z. 2:1 (koniec) | Dnipro – Pandurii 4:1 (koniec)
IF Elfsborg – FC Salzburg 0:1 (koniec) | Esbjerg – Standard 2:1 (koniec) | Paços – Fiorentina 0:0 (koniec)
Łudogorec – PSV 2:0 (koniec) | Swansea – Valencia 0:1 (koniec) | Wigan – Waregem 1:2 (koniec)
Olympique Lyon
1:0 (0:0)
Real Betis Balompié
Czwartek 28.11.2013, 19:00 • Stade Gerland, Lyon • Liga Europy UEFA

Po niezbyt porywającym, aczkolwiek trzymającym w napięciu do ostatnich minut widowisku Olympique Lyon pokonuje na własnym terenie Betis 1:0! Strzelcem bramki na wagę zwycięstwa był Bafetimbi Gomis!

90+2
    Groźnie pod bramką gospodarzy, głową uderzał Chiuli, jednak końcami palców piłkę odbił Vercoutre!

87
    Napór gości trwa, uderzenie Xaviego Torresa zablokowane przez Kone, dobitka Steinhofera również odbita przez obrońcę gospodarzy!

87
    Żółtym kartonikiem napomniany Steinhofer.

80
    Zmiany w obydwu zespołach, Bakari Kone zastępuje Umtitiego, a w miejsce Nono na boisku pojawia się Xavi Torres.

74
    Pepelu Vidal zastępuje Sevillę.

74
    Za dyskusje z arbitrem ukarany również Nono.

73
    Kolejna kartka dla Betisu, tym razem ukarany Nacho.

66
    Gol dla Lyonu!
    Znakomita akcja Lyonu, Gourcuff wyłożył piłkę GOMISOWI, który skierował futbolówkę do pustej bramki!

65
    Oko w oko z Andersenem stanął Lacazette, ale uderzył prosto w Andersena!

63
    W zespole gości boisko opuszcza Cedric, którego zastępuje Markus Steinhofer.

60
    Ależ szczęście mieli zawodnicy Lyonu! Fatalne nieporozumienie Umtitiego z Vercoutrem chciał wykorzystać Chiuli, który przeciął podanie do bramkarza gospodarzy, minął go, jednak trafił w słupek!

59
    Kolejna zmiana w zespole gospodarzy, Greniera zastępuje Yoann Gourcuff.

51
    Żółtą kartką ukarany Salva Sevilla.

W pierwszej połowie nie byliśmy świadkami szczególnie interesującego widowiska. Po 45 minutach Olympique Lyon remisuje na własnym terenie z Betisem 0:0. Liczymy na więcej emocji po przerwie!

45
    Ucierpiał w tej sytuacji Briand, którego jeszcze przed przerwą zmienia Bafetimbi Gomis.

42
    Zagotowało się pod bramką Betisu, w ogromnym zamieszaniu piłkę do siatki próbował wepchnąć Lacazette, jednak Andersen do spółki z Paulao zdołali wybić piłkę z własnego pola bramkowego!

17
    Po rzucie rożnym przed szansą stanął Bisevac, ale z jego uderzeniem głową poradził sobie Andersen!

12
    Sprzed pola karnego potężnie uderzał Salva Sevilla, efektownie interweniował jednak Vercoutre!